Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Ja tam jeżdżąc na chińczyku miałem zrąbany licznik, można go było nazwać "licznikiem rezerwy" bo jeśli ruszał się z górnego pułapu oznaczało to że zostało w baku koło litra. Ale i tak dało się na tym jeszcze 70-80km przejeździć :D

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Generalnie to to te wskazywacze paliwa przekłamują. W Astrze na dwóch dolnych kreskach zawsze wskazówka opadała wolniej a jak było wyżej to szybciej. NIe dlatego że mi się ekonometr włączał w prawej stopie bo ja mam zawsze włączony i zawsze takim samym stylem jeżdżę. Po prostu im niżej był wskaźnik tym wolniej opadał...

 

W Alto mam wskaźnik cyfrowy. 10 kresek co 3,5 litra niby. Pierwszy zaniżą zużycie, drugi i trzeci pokazują ok a czwary zawyża...

Link to post
Share on other sites

Obecnie posiadam VW Polo Variant z 1997r, silnik 1.6l 101KM. Samochód fajny, nie drogi w utrzymaniu, tani w serwisowaniu ( silnik 8 zaworowy ) Na razie mi starcza :)

 

http://www.autoplenum.de/Bilder/P/p0002257/VW/VW-Polo-Variant-75--1999-2001-.jpg

http://www.autoplenum.de/Bilder/P/p0002255/VW/VW-Polo-Variant-75--1999-2001-.jpg

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

Tiaaa, chciałbym mieć...:) Może w przyszłości jak się dorobie ( marzę o Skyline R34 GTR ale to ciężka sprawa z tym samochodem jest ;/ ) VW też lubie, wogóle u mnie w rodzinie jest jeszcze passat b5fl 1.8t 150KM , też fajny samochód dla rodziny:)

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

taa, trzeba się pieprzyć z przeróbkami (całego układu kierowniczego, deski rozdzielczej co w tym przypadku jest trudne do wykonania bo po prawej stronie komory silnikowej jest bardzo mało miejsca przez twin turbo) albo z urzędem transportu i błaganiu by uznali samochód jako "specjalny" i dopuścili go do ruchu z kierą po prawej stronie.....

Link to post
Share on other sites

Hmmm... Aktualnie używam VW B5 W8 Avant kolegi, moje jedno autko (Audi A4 Sedan 2.0TDI B8 z 2011 Navi skóry bla bla... drogie w utrzymaniu jak cholera) jest w serwisie a drugie autko (Niebieskie BMW M3 E36 Compact 98/99/97 nie pamiętam) dzwonek zaliczyło nie z mojej winy tylko znajomego był jeszcze "Motór" Suzuki GSX650FA ale sprzedany.

Ogółem nie używam aut własnych tylko Siostry/Taty/Wójka/Kolegi/Dziewczyny/Koleżanki.

Tak więc planuje sprzedać te Audi i kupić coś taniego o małej pojemności co mało pali byle by do firmy 3razy w tygodniu dojechać.

Link to post
Share on other sites

Nie napisałeś, gdzie parkujesz ...i słusznie. %-)

W metalowym garażu a co %-):D ogółem prawnie auto jest w 40% moje a 60% dziewczyny ale to szczegóły.

Tak na serio to w blokowym garażu mam 2 miejsca darmowe 3 płatne jest nawet kilka gniazdek do ładowania Hybryd.

Co do parkowania to u mnie pod blokiem często stoi Nowy Niebieski Dodge Challanger R/T z carbonowymi paskami na masce tak więc ludzie potrafią być idiotami i parkować drogie auta byle gdzie np na parkingu otwartym nie strzeżonym swoje Klasyczne Porsche bez dachu i alarmu.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Może i racja,ale co ma go dać na złom, ? hi hi hi jak jest nowy.Pozdrawiam,miłego lanego poniedziałku

Sprzedać i kupić BMW z czarnymi szybami kupić dress kij bejsbolowy obciąć się na łyso i Prawdziwy mężczyzna!
Link to post
Share on other sites

Lepsze 10 letnie BMW serii 5 lub 7 niż nowe plastikowe go**o ,przynajmniej lukus i osiagi lepsze od twojego plastikowego gniota zapewne ktory niby pali 3l/100km^^

Kolego wyhamuj swoje zapały.

A pali tak jak mu się podaje może z 7l by spalił ale do samej pracy mam 3/2 pasmową drogę i pustą o 9,30 jak cholera.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Lepsze 10 letnie BMW serii 5 lub 7 niż nowe plastikowe go**o

U mnie w wiosce/gminie to standardowy tok myślenia :) Na szczęście mam własne zdanie i nie podzielam poglądu sąsiadów :)

przynajmniej lukus i osiagi lepsze od twojego plastikowego gniota zapewne który niby pali 3l/100km^^

Nie jest to do szczęścia i życia potrzebne. Przynajmniej mnie bo niektórym chyba jednak tak. Luksus to ogólnie rzecz zbędna, tak uważam. Można jakimś cudem bez tego żyć. Zresztą tak po za tym 10 letnie BMW to luksus? Tym tokiem rozumowania wyjdzie na to, moja gmina to raj na ziemi. Tylko ja taki gołodupiec jeżdżę Alto. Prawdziwi mężczyźni mają 10 letnie luksusowe BMW, w które ostentacyjnie na cepeenie można wlać dużo paliwa bo przecież palić musi dużo. Pokazmy sąsiadom że jesteśmy bogatsi od nich

 

Bez urazy do tych co tu mają duże auta. Nie mogłem się powstrzymać jak przeczytałem ta wypowiedź :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Ja uwielbiam 10letnie bmw 7. Czyli e65 z poczatku produkcji.

Piekne luksusowe i drogie auto.

 

Zakup jeszcze mozna przelknac. Prawdziwy wyczyn to koszty paliwa i utrzymania.

 

Na wioskach zwyklecwiduje sie e32 i e38. I teraz nadeszla moda na e39.

Link to post
Share on other sites

Ja uwielbiam 10letnie bmw 7. Czyli e65 z poczatku produkcji. Piekne luksusowe i drogie auto. Zakup jeszcze mozna przelknac. Prawdziwy wyczyn to koszty paliwa i utrzymania. Na wioskach zwyklecwiduje sie e32 i e38. I teraz nadeszla moda na e39.

Jeszcze e36 dobrze że od e30 się odczepili i troszkę e46.

Ja osobiście kocham M5 od e38 / e60 / f10 bardzo dobrze prowadzące się auta.

Troszkę "wiochów" buja też się 10 letnimi Audi.

A ty bigpun czym się bujasz?

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Dołączona grafika Zmieściło się i jest jeszcze miejsce! 40l LPG + fotelik i wózek dla dziecka. A ludzie mówią, że sportowe auta są niepraktyczne...

Co to za sportowe auto?

Kolega miał integrę i próbował do niej wsadzić plazmę 60" coś mu się nie udało dobrze że miałem przerwę w pracy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...