Skocz do zawartości

Tanie chłodzenie wodne - czy warto? Jeśli tak to co?


Recommended Posts

_nick_ tak sobie wczoraj podliczałem ile by takie w miarę ciekawy zestaw LC złożyć i wszystko wyszło mi ok. 220F czyli nie jest jeszcze tak tragicznie tylko ja jestem w tym zielony i ktoś musiał kto się zna na pewno by za tą cenę coś dobrego złożył wydaję mi się, że u mnie taniej to wszystko wychodzi niż w PL chyba, że się mylę ;)
Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o to aby puścić rurki z płynem nagrzanym od podzespołów komputera przez chłodnicę samochodową napełnioną wodą destylowaną. Fakt teraz pomysł wydaje mi się kiepski, ale myślę że wpadłem na niego pod wpływem ataku migreny. ;)

Link to post
Share on other sites

jak taniej to tym bardziej mi się to uśmiecha ;)

Mi też się uśmiecha bo na taki zestaw to mnie jeszcze stać tzn. mam odłożone troszkę kaski ale nie aż tak dużo żeby złożyć high-enda :D trzeba będzie się po rozglądać troszkę po tych sklepach może coś ciekawego się złoży co o tym sądzisz?
Link to post
Share on other sites

pewnie że tak ;)

 

Myślę też nad kupnem części na allegro, czasami są fajne okazje i może nawet 30-50% taniej wyjdzie.

Ja to na razie bym zwodował to co mam tzn. wymienię procka na jakiegoś Quada bodajrze będzie to Q9550 i do tego zmienię mobaska i na razie się pomęczę jeszcze może za rok, dwa zmieniłbym na i7 chodź taki high-end mi nie jest potrzebny bo na moje potrzeby Q9550 da sobie radę :D
Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o to aby puścić rurki z płynem nagrzanym od podzespołów komputera przez chłodnicę samochodową napełnioną wodą destylowaną. Fakt teraz pomysł wydaje mi się kiepski, ale myślę że wpadłem na niego pod wpływem ataku migreny. :wariat:

Pomysł byłby ok tylko jak przeprowadzisz te rurki w ożebrowaniu chłodnicy?

Z chłodnicą samochodową dałbym sobie spokój.

Link to post
Share on other sites
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...