Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam :lol:

Zastanawiam się nad kupnem w/w płyty i stąd moje pyt:

 

Czy pamięć zostanie wykryta bez problemu przez płytę lub trzeba będzie grzebać w biosie ale na pewno ten model będzie pracował???

 

ocz platinum ddr3 1600MHz cl7 1,65v ocz3P1600LV6GK

 

Czy Wasza konstrukcja umożliwia łatwe przetaktowanie procesora phenom II x3 720be ?

 

Czy faktycznie bez problemu płyta obsługuje pamięci do 2133MHz ?

 

Co moglibyście zareklamować jako walor,pokusę do nabycia tej płyty zamiast np Asus CROSSHAIR III FORMULA czy DFI 790FXB-M3H5.....

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i myślę ,że sporo osób może z nich skorzystać :D

pozdrawiam :D

Link to post
Share on other sites

1. Lista przetestowanych pamięci znajduje się na stronie:

http://www.msi.com/uploads/test_report/TR10_1740.pdf

Lista ta jest stale aktualizowana. W razie problemów z kompatybilnością pamięci proszę kontaktować się z MSI-Polska w celu rozwiązania problemu.

 

2. Platforma ta podatna jest na overclocking.

 

3. Pamięci są obsługiwane do częstotliwości 2133 MHz (po OC)

 

4. Walory płyty:

-OC Dial - prosty overclocking w czasie rzeczywistym (zmiana FSB)

-max FSB - automatyczne ustawienie maksymalnego FSB

-wysokiej jakości kondensatory i cewki

-przydatne funkcje jak M-Flash (boot biosu z pendrive) oraz e-sata /usb combo port

-technologie DRMOS i APS

W razie wątpliwości proszę pytać.

Link to post
Share on other sites

Wielkie dziękuję za odpowiedź, plus dla MSI za kontakt, porady ;)

 

Niestety mojego typu pamięci tam nie ma,czy to oznacza,że płyta w ogóle się nie uruchomi czy po prostu musiałbym ręcznie poustawiać w biosie żeby została dobrze wykryta ?

I czy jest prawdą ,że od nowszych wersji biosu nie można odblokować rdzeni w procesorze ?

Link to post
Share on other sites

To, że konkretnego rodzaju pamięci nie ma na liście, oznacza tylko, że nie były testowane. Nie ma możliwości żeby producent testował płyty z każdymi pamięciami dostępnymi na rynku. Z bardzo dużym prawdopodobieństwem możemy założyć, że nie będzie problemów. W razie problemów proszę kontaktować się z działem wsparcia technicznego pod numerami:

071-7105215

071-7105216

071-7105217

071-7105232

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...