Skocz do zawartości

Chłodzenie na CPU


Recommended Posts

Hej

Witaj ponownie :/

Komputerek chodzi jak marzenie tylko grafa jest głośna.

Chcę podkręcić tego procka, ale nie mogę. Na Spartanie się boję ;p

Przez weekend zamówiłem to http://www.yooki.pl/index.php?p994,chlodzenie-na-cpu-prolimatech-megahalems-rev-b

 

Ale moje zamówienie zostało odrzucone, bo wycofali produkt.

U mnie zaś dostępna jest tylko wersja rev.C za 220zł. Nie mam zamiaru tyle płacić.

Szukam chłodzenia - może być używane z allegro. Do 200zł - najlepiej do 150 + KW. Może być bez wentylatora - mam SilentiumPC Sigma Evo - miał być na Megahalemsie :(

Link to post
Share on other sites

Prolimatech Megahalems . Jeden z najwydajniejszych chłodzeń powietrznych. Przy 5.1Ghz 1.5V w 3dmark 11 nie przekroczył 65 stopni w Linxie miał 10 więcej. Na chłodzeniach do 150zł ciężko będzie wykręcić na 5.0. Cena jego to 200zł bierz śmiało.

Noctua jest wydajne ale potrzebuje do tego dużych obrotów.

Edytowane przez KOXsu
Link to post
Share on other sites

@kondi Wolałbym coś większego

 

@KOXsu A myślisz, że co próbowałem kupić przez ostatni miesiąc? Megahalems! Nawet dałem do niego link w pierwszym poście.

Niestety Rev.B została wycofana ze sprzedaży. Teraz są tylko C. Jak znajdziesz mi go dostępnego za mniej niż 200zł to biorę.

 

A i mam jedną Sigme Evo. Mam nadzieje, że dałaby radę?

Link to post
Share on other sites

No to + wysyłka... W komputroniku to już w ogóle...

 

http://procpu.pl/produkt/prolimatech_megahalems_rev_b,651

 

Niby tu mam na miejscu, ale ten sklep mnie strasznie wkurzył. Mówili, że będą mieć Megahalemsa w ciągu tygodnia. Minął miesiąc - oni mają nową rewizje... 40zł drożej, a mówili, że będzie za 180 tak jak wcześniej.

Link to post
Share on other sites

Ja pier**le...

Nie polecajcie mi fortisów, contaców. napisałem że chce coś wydajnego, a nie 80*C na fortisie. Bo równie dobrze to mogę zostawić mojego Spartana... OC na 5GHz to za wysokie progi dla budżetówek na 120mm

 

to kup tego pseudo wodnego corsaira
Link to post
Share on other sites

H80 jest słabsze od Megahalmsa h100 też. Przy 5.0Ghz miałem 75 stopnie w Linxie lecz tego procesora nie obciążysz tak w grach, góra 65 stopni. Jeśli masz EVO to go zostaw, jeśli będzie za mało to weź Mistrala jako drugi i w biosie ustaw go na 900obr./min

Edytowane przez KOXsu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...