Skocz do zawartości

Recommended Posts

Najlepiej w podkręcaniu wypada ASUS ale jest głośny i wysokie temp co mi się nie podoba :/ Dobry w podkręcaniu jednocześnie z dobrym chłodzeniem jest MSI ale kosztuje 650 czyli tyle za ile moge mieć HD6870 który jest chyba troszeczkę za drogi :/ Windforce jest chłodny i cichy ale podkręca się chyba najsłąbiej a Toxic niestety ale za drogi :/ Może Windforce by wystarczył bez podkrecania ?

Link to post
Share on other sites

skoro nie masz za duzo kasy na wydanie to moze zdecyduj sie na 5850 to to samo co 6870

 

nowa - podobna wersja 6870 jest az o stowe drozsza

http://allegro.pl/asus-5850-top-1gb-directc-voltage-tweak-hdmi-sklep-i1928311556.html

 

wiele podobnych jest w znacznie nizszej cenie i na gwarancji

 

Z dwurdzeniowym procesorem to zapomnij o FHD, niezależnie od karty.

mit dla pogromcow ;)

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

Dobra zobacze kupie albo HD6850 albo HD5850. Ale zacząłem się zastanawiać czy zamiast kupować później całą platformę na s1155 kupić q6600 albo coś w tym stylu tylko nie wiem czy moja płyta ga-ep31-ds3l któa ma słabą 2 albo 4 już nie pamiętam xD (nie znam się na płytach)fazową sekcje zasilania pociągnie hd6850/5850+q6600

Edytowane przez patrykk1998305
Link to post
Share on other sites

Dobra to temat chyba do zamknięcia dzięki za odpowiedzi :)

 

@Albo jeszcze się spytam która z HD5850 będzie cicha i dobra :)?

 

Udało się kupić tą karte http://www.empik.com/gigabyte-ati-radeon-hd6870-1024mb-ddr5-256bit-gigabyte,p1045632526,elektronika-p :D czy to był dobry wybór ?

Edytowane przez patrykk1998305
Link to post
Share on other sites

Posadam sharppiego hd6850 i jestem bardzo zadowolony ,bf 3 singiel to smiga na fullhd i wszystko na ultra , klatki od 30 do 40 , czasem, w sumie tylko raz mi sie zdarzyło a jestem na 4 misji ze spadło na chwile do 25 , gra sie bardzo płynnie , wiadomo do multi będę musal zjechać , do medium , hight , ale wtedy gra tez wyglada ładnie , crysis 2 np pod dx11 z texturami wysokiej jakości , chodzi gozej na ultra pójdzie ale w 720p, do full hd trzeba obniżyć do dać extreme , tylko ze ja mam procka 4 rdzeniowego , phenom 2x4 2.8 ghz i ramu 4gb , i po świętach zmieniam na 8 gb ramu , bf3 na 2 rdzeniowych prockach dzala duzo gozej , potrzeba 3rdzeniowego , wiec w przyszlosci , zmien procka :) karte polecam jest cicha , i wszystkie gry chodzą w full hd na very hight badz hight.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...