Skocz do zawartości

COD MW3 Wersja PS3 a XBOX360


Recommended Posts

Nadaje się tak samo jak od X-Boxa. Kwestia przyzwyczajenia bo obydwa to rewelacyjne pady. Moje zdanie.

 

 

P.S.

Tak w ogóle to przy połączeniu COD + PS3 najlepszym rozwiązaniem jest FragFX. Dokładności dobrej myszki z PC to nie ma ale jest lepsze niż pad i całkiem dobrze emuluje myszkę. Co prawda myszka gorsza niż na PC to jednak lewa ręka dużo fajniejsza niż klawiatura, ogólnie takie zastosowanie "lewego sterowania" (w sensie zamiast klawiatury u osoby praworęcznej) przydałoby się do PC.

Link to post
Share on other sites

No ja moge Coda kupic na pc, xboxa, ps3 jak i nawet na wii ale najlepszym padem ever jest pad na PS3-przede wszystkim jest duzo lzejszy, nie trzeba go ladowac bateriami,lepiej lezy w rekach no i przede wszystkim ma bardziej dokladne te pokretla do sterowania. To ze pad od Ps3 lepiej spisuje sie we wszystkich fps-ach i grach sportowych juz wiadomo od jakiegos czasu, najprostszym testem jest proba narysowania kolka kursorem. Rysujac kolko myszka od pc bedzie ono najmniej kanciaste, na ps3 juz sporo bardziej a najbardziej na xbox 360. Dobrze to widac rowniez we wszystkich grach walki jak street fightery czy tekkeny, padem od boxa po prostu wykonac nie ktore combosy to fart , przy padzie od ps3 wychodza one znacznie płynniej.

 

Dlatego tez generalnie wolalbym wersje na PS3 ale slyszalem opinnie ze graficznie wyglada gorzej nix na 360-ce, ze duzo slabsze teksturu i mniejsza rozdzielczosc no i map packi opoznione zawsze miesiac. To prawda??? Wersje na pc odpuszczam ze wzgledu na to ze na kompie gram w mistrzowskie B3 a ze Cod to gra typowo arcadowa dlatego tutaj wole wersje konsolowa. Z ta obnizona rozdzielczoscia i teksturami to fakt?

Link to post
Share on other sites

Obydwa są rewelacyjne i to kwestia przyzwyczajenia. Jak ktoś przez lata ciśnie na padzie od X to potem jak dostaje DS to może marudzić i vice versa.

 

Nie ulega jednak wątpliwości, że właściwie jedyny konkretny argument za padem od Sony to właśnie wbudowana bateria i możliwość ładowania przez kabel.

Opis sytuacji u kolegów z X-Boxem kiedy znienacka padało hasło "FIFA ?". Szukanie baterii, wyjmowanie z myszki, pilota czego tylko się da a i tak kiedy baterie odmawiały posłuszeństwa trzeba było robić przerwę na ładowanie.

Opis takiej samej sytuacji u mnie (PS3). Od razu pady do ręki. Jeśli zaczyna brakować mocy podłączamy do jakiegokolwiek USB i ciśniemy dalej. Kilkanaście minut ładowania i dalej można śmigać godzinę lub więcej.

Link to post
Share on other sites

xD Po prostu nie wytrzymuje jak czytam tematy typu "Co lepsze Xbox czy Playstation". Zawsze trwa wojna i w sumie nie mam pojęcia o co :). Każda konsola jest inna na swój sposób i daje dużo zabawy. Ja jako posiadacz Wii oraz Playstation 3 nie robię jakiś wyrzutów gdy gram z kumplami na Xboxie 360. Jedyne co przeważyło moją decyzje na stronę PS3 to brak opłat za grę online co w konsoli Microsoftu wydaje mi się absurdalne. Tak poza tym jest mi obojętne którego kontrolera używam. Ważna jest dobra zabawa i o to w tym wszystkim chyba chodzi :).

Link to post
Share on other sites

xD Po prostu nie wytrzymuje jak czytam tematy typu "Co lepsze Xbox czy Playstation". Zawsze trwa wojna i w sumie nie mam pojęcia o co :). Każda konsola jest inna na swój sposób i daje dużo zabawy. Ja jako posiadacz Wii oraz Playstation 3 nie robię jakiś wyrzutów gdy gram z kumplami na Xboxie 360. Jedyne co przeważyło moją decyzje na stronę PS3 to brak opłat za grę online co w konsoli Microsoftu wydaje mi się absurdalne. Tak poza tym jest mi obojętne którego kontrolera używam. Ważna jest dobra zabawa i o to w tym wszystkim chyba chodzi :).

Generalnie w tym temacie absolutnie nie chodzilo o zadne wojny konsolwe,powinienes bardziej wczytac sie w teamt. Zauwazylby swtedy ze posiadam zarowno Xboxa jak i PS3 i nie moglem zdecydowac sie na ktora konsole kupic gre. Czasami kupuje na jedna a czasami na druga, tym razem jednak zdecydowalem sie na wersje na PS3. pozdrawiam:)

Link to post
Share on other sites

No przyznam się że to mały off-top był ale komentowałem po prostu moich przedmówców. Hmm tu mi zabiłeś gwoździa :D. Nie przewidziałem, że ktoś ma obie te konsole :) Sam miałbym dylemat na która kupić grę ale myślę, że wybrał bym PS3 ze względu na darmowy dostęp do PSN i gre online :)

Link to post
Share on other sites

Nie ma kompletnie żadnych różnic. Xbox ma jedynie ciut lepsze cienie ale po za tym to ta sama gra :)

Jak zwykle wprowadzasz ludzi w błąd.

cod na ps3 przy xboxowej wygląda jak kupa. Różnice są bardzo duże, większe niż miedzy battlefieldem3 na pc a konsolami.

http://www.lensoftruth.com/head2head-call-of-duty-modern-warfare-3-screenshot-comparison/

 

w skrocie na ps3:

-niższa rozdzielczość (540p)

-brak aa

-gorsze shadery, tekstury, efekty swietlne

 

Bierz wersje na kloca

Link to post
Share on other sites

 

Oj tam oj tam. Jakiś super różnic nie ma. Jak siedzisz 2-3 metry od TV to nie widzisz różnic.

Jeżeli ma możliwość wyboru to dlaczego nie brać lepiej wyglądającej gry? Edytowane przez dutch
Link to post
Share on other sites

Patrząc na te testy grafika jest tak samo dobra a różnice wyglądają bardziej na różnice nie w jakości a opcjach typu gamma, brightness i contrast czyli nic czego nie dałoby się ustawić w grze i opcjach TV.

 

Pad jak komu pasuje, obydwa są dobre ale na PS3 można kupić Fraga. Argument darmowego internetu u ciebie raczej nie ma sensu bo przecież i tak płacisz za X-Box Live. Jeżeli nie gra się w ekskluzywy to PS3 warto mieć do sieci a X-Box do gier na singla bo przecież gra na X'a może kosztować 8pln.

Link to post
Share on other sites

Zależy jakie kto ma podejście, ale rzeczywiście dla niektórych taka cena może być dodatkowym atutem. Nie widzę bardzo sensu grać na konsolo myszką, jeżeli ktoś nie ogarnia pada do fps'ów to lepiej kupić wersję piecykową, będzie tańsza i przystosowana do gry myszką.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...