Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy można coś zrobić żeby zmniejszyć PING dwóch kolegów zakupiło BFBC2 i mają problem z PINGIEM jeden ma od 300 do 700 drugi nawet 999 na polskich serwerach,oczywiście ich wywala oraz niesamowite lagi sa.

A drugie pytanie co może być powodem wyrzucania z serwera przy zmianie mapy w tej samej grze.Powód podawany przez grę to sprawdz połączenie sieciowe.Dodam jeszcze ze w obydwu przypadkach nie sa wlaczone zadne inne programy obciazajace internet.

Link to post
Share on other sites

A powiem Ci ze ostanio tez tak mialem. Grajac na serverach ktore mam w ulubionych, z ktorymi nie mialem nigdy problemu jesli chodzi o ping teraz mam czasem 700 co uniemozliwia gre. wczesniej max 90.. odstawilem gre na jakis czas.

Link to post
Share on other sites

Też tak miałem u siebie i wiem w czym problem. Na 90% to zapora w antywirusie, niech koledzy po prostu powyłączają zapory albo w ogóle antywirusy.

@edit Oczywiście niech zapora będzie wyłączona tylko na czas gry :)

Edytowane przez Peterman
Link to post
Share on other sites

No i wszystkie starania na nic bo nie pomogło.Zapora windowsa w panelu sterowania też wyłaczona i nic.Może źle pokazywało z tym 999.Tu by nie było problemu gdyby nie wywalało z serwera co chwila.Czekam na dalsze pomysły,może trzeba coś przestawić w ustawieniach karty sieciowej?

Link to post
Share on other sites

Hmm gdyby tylko ty byś miał taki ping to podejrzewałbym jakiś "SYF" na dysku ... Ale jak mają tak wszyscy to podejrzane . Mam pytanie internet kablem czy WI-FI ? No bo wiesz intenret kablem jest zawsze stabilniejszy. I zobacz czy tylko wy na serwie macie taki ping czy wszyscy . Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

W pierwszym poscie jest ze jeden na kablu a drugi WI-FI.Ja tez gram na tych samych serwerach i wszystko ok PING 60-80 inni gracze tez ok.Dzisiaj moze jeszcze jak kolega bedzie gral ten na kablu to wyjasnie mu jak wylaczyc Avasta na czas gry bo ostatnim razem cos nie za bardzo go wylaczyl moze to pomoze.

 

Kolega ten co gra przez WI-FI wylaczyl avasta na czas BF i nic to nie dalo.Czekam na dalsze sugestie.

Link to post
Share on other sites

Nie ma dalszych sugestii, bo PINGa sie nie zmienia ustawieniami karty sieciowej. Niech kolega zrobi sobie porzadek na dysku - to raz, dwa - niech sprobuje grac na podpietym komputerze bezposrednio do modemu (nie routera), a jak nic z tego nie pomoze - tylko reklamacja jakosci lacza.

Edytowane przez jeomax.co.uk
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...