Skocz do zawartości

GTX275 GIGABYTE - No signal...


Recommended Posts

Witam.

Ostatnio złożyłem komputer dzięki tej stronie ( http://forum.benchmark.pl/topic/34866-komputer-do-grania-max-1050zl/ )

Dzisiaj właśnie doszedł długo oczekiwany dysk. Wszystko elegancko podłączyłem (tak mi się wydaje) i włączyłem. Wszystko śmiga ,kręci się etc. no ale tutaj właśnie jest ten problem o którym myślałem przez dłuższy czas - jak go rozwiązać.

Kupiłem tę kartę http://allegro.pl/show_item.php?item=1888168176 . Karty firmy gigabyte gtx275 kod:GV-N275UD-896I trapi problem z inicjalizacją obrazu (no singal...).

Prawie wszystkie części są używane, parę jest nowych, dysk dotarł dzisiaj więc postanowiłem zainstalować WIN7 Ultimate no ale nie mogę bo mam ten problem z obrazem (włączam monitor - pojawia się napis ASUS i po paru sekundach obraz zeskakuje i pojawia się informacja "No Signal"). Myślałem ,że jak zaczekam jakiś czas to zniknie (tak większość pisała ,że jak pojawi się login Windowsa to obraz wtedy zaskakuje i wszystko jest OK).

 

Opcją by naprawić tą grafikę jest ściągniecie BIOS'a najnowszego... no ale nie mam jak go zainstalować ...

 

Ale jak mam niby zainstalować windowsa ,kiedy jest właśnie ten sygnał? Jak mam zainstalować wszystko skoro tego nie mogę obejść i nie wiem czy wszystko jest w porządku.

 

Specyfikacja komputera:

-Ram Elpida 4GB (2x2GB) DDR 1333MHz CL9 1,5V

-Zasilacz Dragon Force DF530GT 2xPCI-E

-Obudowa Cooler Master Centurion 590 Black

-MoBO ASUS P7H55-M H55

-Procesor Intel Dual Core G6950 (2x2,8GHz)

-Monitor ASUS LCD VW193D 19'

-Dysk HITACHI 250GB SATAII HDT722525DLA380

-Grafika GTX275 GIGABYTE (kod:GV-N275UD-896I)

 

Proszę o pomoc :(

Link to post
Share on other sites

Sprawdzę teraz opcje z wyjęciem baterii.

Z podłączeniem grafy jestem prawie pewien ,że dobrze podłączyłem. 2 x PCI-E 6PIN i jeden 4PIN do płyty głównej

 

Zdjęcia http://imageshack.us.../dscf2684s.jpg/

 

Opcja z baterią nie zadziałała...

Przed chwilą zauważyłem jeden kabel ,który był obok dwóch kabli PCI-E ,(2PIN) - tylko nie mam zielonego pojęcia gdzie go podłączyć...

 

Strasznie frustrująca sytuacja... naprawde nie wiem co dalej mam z tym zrobić... dalej jest tak samo.

 

Widze ,ze pomysly wyczerpaly sie takze u innych...

Chyba będe musiał zadzwonić po informatyka ,który w domu naprawi ten problem...

 

 

Edytowane przez Memno
Link to post
Share on other sites

Hmmm możliwe ,że to kabel bo zrobiłem tak ,że wyjąłem gtx'a całkowicie i podłączyłem do płyty głównej i dalej było to samo nadal.

Sprawdziłem inny kable (od monitora i zasilacza) i dalej to samo...

Edytowane przez Memno
Link to post
Share on other sites

z tego co widzialem to karta ktora kupiles miala w opisie problemy

nie wiem czy sam sobie nie nawazyles piwa

 

to nie sa zadne szeroko znane problemy

 

wyjmij pamieci

wyjmij baterie

odpal bez panmieci / wylacz

wloz jedna kosc pamieci

 

 

probuj

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...