Skocz do zawartości

Jaka grafika pod Diablo 3 na High


Recommended Posts

Witam wszystkich!

Drodzy Koledzy zbliża się czas kiedy pan Ciemności zapuka do mych drzwi ! i nie chcial bym byc nieprzygotowany na to spotkanie, dlatego mam do was ogromna prosbe abyście doradzili mi jaka grafike zakupic aby Diablo 3 hulało na maks detalach o ile jest to mozliwe na moim statku :

 

płyta : M2n-Sli deluxe

proc : AMD Athlon 64 *2 5600 + ,2,8Mhz

ram : 4gb

zasilacz : Tagan 430w u15

grafa ; ?

 

Chciał bym max karte ktoa moge wsdzic to tego zestawu aby jej moc nie byla zmarnowana i aby nie stanowiła gardła dla Cpu .

Za wszystkie wskazówki i uwagi z gory dziekuje i pozdrawiam .

Link to post
Share on other sites

Dodam jeszcze iz posiadam monitor 24' FullHD 1920*1080. Na stronie Blizzarda znalazłem liste kart G na ktorych wersja beta D3 hula ma maksa . Tylko teraz która bedzie dla mnie najlepsza pod wzgledem wydajnosci i ceny ?

http://forum.diablo3.pl/index.php?/topic/26-minimalne-wymagania-bety-potwierdzenie-ff-live-streaming-i-145-minuty-nowego-wideo/

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Co do twojego pc to blady jest wsadzic można co najwyżej żeby wszystkie zasoby ruszał procesor z grafiką to 260 5830.

Zgadzam się jeszcze z natkiem ale ja bym bardziej strzelał na i3 2120 2100

No i jeszcze jedno pod te karty to zasilacz masz słaby

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A co koledzy myślicie o podkręceniu mojego CPU AMD Athlon 64*2 5600 + ( 2,8) do ilu moge go podkrecic . Obecnie jestem na etapie kupna nowego zasilacza cos kolo 550 - 650W specjalnie pod podkrecenie i do nowej grafy ktora jeszcze nie jest wybrana .

za wszystkie propozycje z gory dzieki .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...