Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Jako że każdy ma swoje wydzimisie i gusty to założyłem własny temat, a więc poszukuje słuchawek do ~80zł dużo spędzam czasu przed kompem, więc muszą być wygodne (nie grzać, cisnąć, podrażniać etc.) i mają okalać całe ucho, a nie na nie nachodzić, tzw. wokółuszne(?).

 

Do czego będą używane?

Tylko i wyłącznie do komputera, cały czas słucham muzyki cokolwiek bym robił (chyba że gram w BF3 lub inna strzelanke) więć zależy mi na dzwięku.

 

Czego słucham?

Głównie Dubstep i DnB dlatego mi zależy na tym aby bass był dobry, ale słucham również innych gatunków jakimi są np.: Rock Metal Reggae Rap itd.

 

Karta dzwiękowa, wzmacniacz rodzaj słuchawek?

Póki co karte dzwiękową mam zintegrowaną tj. VIA VT1828S HD AUDIO i nie posiadam wzmacniacza.

Na pewno nie chce takiej konstrukcji jaką ma Philips SHP2000 - pałąk bez gąbek lub earpadów jakie można znaleźć w KOSS UR-20.

Rodzaj słuchawek zamkniety.

 

Co znalazłem?

Sennheiser HD201 - Nie bardzo mnie przekonuje materiał EARPAD'ów.

AKG K44 - W recenzjach jest napisane, ze nie najlepszy bass.

Plantronics Gamecom 367 - Wyglądają na wygodne, mają wbudowany mikrofon normalnie luksus, nie musiałbym się męczyć z mikrofonem na biurku, ale podobno nie najlepsze są jeśli chodzi o muzykę.

Philips SHP5401 - Podobno jedne z najlepszych w tej cenie, aczkolwiek nie przekonują mnie earpady, pady leżą na uchu, a na nie głowie wokół uszu.

Superlux HD681 - Podobnie jak Philipsy jedne z najlepszych w tej cenie

 

Obecnie posiadam Philips SHP2000 i ich dzwięk mnie póki co zadowala, lecz nie miałem styczności z lepszym sprzętem, więc cieżko mi tu porównywać.

Zamierzam wpaść też do MP3Store, Media-Market itd. i odsłuchać wymienione przez was słuchawki zarówno jak i te sam co znalazłem.

 

Co odpada?

Słuchawki z serii Philips SHP 2x00, Creative Fatal1ty, Koss porta pro

 

Jeśli ktoś posiada słuchawki wyżej wyminione tzn. Sennheiser, AKG, Plantronics lub inne chętnie posłucham opinii na ich temat.

Edytowane przez Maxver
Link to post
Share on other sites

Jako zadowolony posiadacz Sennheiserów HD201 mogę Ci je polecić. Jakość dźwięku chyba najlepsza na tej półce cenowej, do tego są wszechstronne. Nie odczułem jeszcze dyskomfortu podczas ich używania. Co do strzelanek - pozycjonowanie jest bardzo dobre. Nie jest to oczywiście najwyższa półka cenowa, więc cudów nie należy się spodziewać, ale tym Sennheiserom niewiele można zarzucić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Te Superlux HD681 mnie bardzo zaciekawiły, ludzie piszą że są bardzo dobre, i że powinny dużo dużo więcej kosztować, bo dorównują a nawet przewyższają dużo droższym.

http://forum.mp3store.pl/topic/80199-superlux-hd-681/page__view__findpost__p__765198

Ten temat posiada 25 stron, z czego przeczytałem ~10 i są tam same takie opinie.

 

 

 

edit

 

Zakupiłem Superlux HD681

Edytowane przez Maxver
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

bump.

Miałem SuperLuxy HD681 przez dwie godziny podlaczone do swojego komputera, są cięższe, grzeją w uszy i dzwięk taki sam na zintegrowanej karcie muzycznej, nawet z 'wygrzaniem' pewnie bym nie odczuł na zintegrowanej... nie wspominając że kabel przy słuchawkach się popsuł i lewa przestała grać w porównaniu do zmęczonych już Philips SHP2000.

Wiec stwierdziłem iż stawiam komfort najwyżej, prawdopodobnie zdecyduje się na Plantronics Gamecom 367, wyglądają na bardzo wygodne, no i mikrofon wbudowany +1 do wygody, jakie są wasze opinie na ich temat, grzeją w uszy, cisna, ciezkie sa?

Edytowane przez Maxver
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...