Skocz do zawartości

Dylemat co wybrać.


Recommended Posts

Teraz wszystkie gry obsługują SLI/CF.

Jedna 570 zamiast SLI z 560? 570 to dno za taką kasę. Jakby była za 900zł to wtedy można by ją brać pod uwagę.

 

@UP jeśli 40fpsów to dla Ciebie poziom bdb to ja nie wiem co powiedzieć...

Link to post
Share on other sites

Nie tylko chodzi o klatki ale też o engine. 50 fps w COD wygląda dużo lepiej niż 60 fps w Metro i Crysis. W sumie to nawet przy 100 fps Metro i Crysis nie są tak płynne jak COD przy 50.

 

P.S.

Crysis 2 nie jest tak wymagający jak Crysis i Metro.

Edytowane przez elkey
Link to post
Share on other sites

Też nie wiem czemu wszyscy tak jeżdżą po tej karcie, gtx560 to praktycznie gtx460 lecz podkręcony, który był wychwalany pod niebo. Sli z tych kart da całkiem niezłą wydajność. Lepiej wiadomo 2xti ale to droższa zabawa.

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

a ma :)

za jego pomoca mozna zwiększyć napięcie i uzyskac wyższe taktowanie rdzenia nawet ponad 1 GHz!

 

natomiast aby podnieśc napięcie w Gigabyte musimy posiadac wersję SOC :) ot co.

 

A co ma program do możliwości podkręcania grafy?

to miało być do tego postu
Link to post
Share on other sites

http://www.agito.pl/karty-graficzne/gigabyte-geforce-gtx-560-ti-oc-1gb-ddr5-pci-e-box.0.428818.html

 

Ta.

 

Chociaż między SLI z GTXow 560, a z 560 Ti nie zauważysz różnicy - moc i tak będzie ogromna.

Jeśli gtx bez ti to ten http://www.agito.pl/karty-graficzne/gigabyte-geforce-gtx-560-oc-1gb-ddr5-pci-e-box.0.461586.html

Link to post
Share on other sites

co tu za meska decyzja

560 ti hawk za 950zl = 570 za 1350zl

560 sli za 1300zl > 580 za 1800zl

 

tu trzeba byc idiota by rozmyslac;)

albo sie kupuje tanio i mocno albo drozej i duzo mocniej

 

570 w niczym sie nie popisuje za swoja cene poza popisem w poborze pradu = wiekszej glosnosci

gtx 580 sie popisuje wylacznie ceną

 

myslisz ze wielu idiotow sie znajdzie ktorzy chetnie odkupia 570 - o wielu wiecej normalnych chetniej odkupi hawka 560ti

 

jedyna decyzja ktora moze byc normalną - nigdy nie mysl nawet ze mogles wybrac inaczej

Edytowane przez naafet
Link to post
Share on other sites

A może warto poczekać na nowego radeony i gf? Ps kiedy jest ich premiera/

AMD HD 7000 series GPUs Release Dates (Starting Dec / Jan / Feb / March)

Fusion 7100 Wichita IGP VLIW4 Q2 2012

Fusion 7200

Fusion 7350 Scrapper VLIW4 TRNITY APU

Fusion Lite 7450 Devastator VLIW4 TRINITY APU

Fusion 7550 Devastator VLIW4 TRINITY APU

-------------------------------

Discrete

7570 Cape Verde Pro VLIW4

7670 Cape Verde XT VLIW4

7770 Cape Verde XTX VLIW4

7850 Pitcairn Pro VLIW4 December 2011

7870 Pitcairn XT VLIW4 December 2011

--------------------------------

7950 Tahiti Pro GCN January 2012

7970 Tahiti XT GCN January 2012

7990 New Zealand GCN March 2012

Link to post
Share on other sites

@ nafeet, jesteś w błędzie. Już się nawet nie sprzeczam, że 570 to rozsądny wybór bo rzeczywiście biorąc pod uwagę cenę to jest wiele rozsądniejszych ale nie pisz takich rzeczy, że tylko paru idiotów odkupi 570 za to więcej mądrych 560ti.

 

Po pierwsze nie obrażaj tych którzy z jakiś powodów kupią 570.

 

Po drugie mylisz się. Poczytaj na różnych polskich i zagranicznych forach tematy gdzie ktoś zastanawia się nad kartą z segmentu 560ti/570/480/6950/6970. Przewertowałem trochę tych postów i łatwo policzyć, że choć żadna karta jako wybór nie dominowała to jednak najczęściej wybieraną kartą był właśnie 570. Świadczyć to może o dobrym marketingu albo/i o wierze ludzi w to, że wyższy numerek oznacza lepszą kartę. Nawet jeśli to nie prawda to zapewniam Cię, że dla większości ludzi emocje będą bardziej szły w kierunku wyższego modelu czyli 570, ergo łatwiej go będzie sprzedać. Wszystkich nie przekonasz nieważne jakbyś się nie postarał.

Edytowane przez elkey
Link to post
Share on other sites

Szczerze ? to ja bym sie bał kupić gtx570 lub gtx580 z drugiej reki i prawdopodobnie wolał bym kupić referenta.Już dośc sie naczytałem o problemach 500,że nie stabilne/użytkownicy musza podnosić napięcia itp. małe OC bo zaraz sypie itd itd. Najciekawsze jest to,że część osób oficjalnie pisała na którymś portalu (jak znajdę to wrzucę) że pomimo różnych błędów nie istotnych dla nich samych (w końcu muszą się borykać z nim) nie musza o nim pisać np. w sprzedaży na allegro. np. karta fabrycznie jest nie stabilna i użytkownik musi ingerować tzn. ustawić wieksze napięcie dla karty ale...nie napisze o tym po to by skutkowała sukcesem łatwa sprzedaż.

 

Mam gtx580 referenta i nie mam cyrków zadnych jak u niereferencyjnych gtx-ów ale dokucza mi szum i temp. wysokie w lecie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...