Skocz do zawartości

Recommended Posts

Trailer jest na benchmarku od wczoraj więc to żadna nowość dla kogoś kto czyta aktualności..;)

Co do tego czy będzie lepsze to pewnie tak bo nie wydadzą takiej samej identycznej gry..;) Silnik graficzny będzie ten sam co GTA IV ale może zmienić się fizyka jazdy czy coś w tym stylu..;) Do tego mają wrócić samoloty czego niestety zabrakło w GTA IV..:)

Zapowiada się ciekawie ale wszystko się okaże w praniu..;)

Edytowane przez gipsu27
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Wg. mnie musi być lepsza, ważne że wracają rzeczy które cechowały San Andreas czyli siłownia, kupowanie posiadłości, prawdo podobnie tuning aut.

 

Gra będzie się działa w San Andreas, a to że było pokazane Los Santos to podobnie było z San Andreas (pierwszy trailer pokazywał własnie LS).

 

GTA III doczekało sie dwóch kolejnych części VC i SA i dopiero GTA IV było już oparte na innym silniku graficznym i wogóle wprowadziła w pewnym sensie nową jakość GTA. Teraz mamy doczynienia z GTA V więc myślę że będzie coś czego w poprzednich seriach nie było. Być może będzie więcej niż jeden bohater, tego akurat nie było (pomijając że były dodatki TLaD i TBoGT).

 

W sumie po trailerze można się sugerować liczbami 2405 która pojawia się w momenicie 0:54 że to może być data wydania gry, choć rzadko kiedy gry wychodzą w czawartek.

 

Mam też nieodparte wrażenie że ten kolo 0:39 to będzie nasz bohater. Pokazywany jest wielokrotnie oraz narracja podczas filmu jest raczej głosem białaska :D Może to Tommy Vercetti sam mówi że chciałby odpocząć od tego co robił w przeszłości i chciałby żyć jak normalny człowiek. Może to być prawdą o ile gra będzie się działa w 1992 roku czyli rok po SA i wtedy Mr. V miałby 40 lat.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...