Skocz do zawartości

MW3 czy BF3


Gość darkatraz

Recommended Posts

Szczerze mówiąc miałem okazję zagrać w beta testy BF3... :jupi: mimo licznych błędów i tak gra przeszła moje oczekiwania! Niedługo wypłata i na pewno nie obejdzie się bez zamówienia BF3! Już się nie mogę doczekać :sciana: POLECAM :peace:

Link to post
Share on other sites

OMG... co za idiota :sciana:

 

"Jest to niemal identyczna sprawa, jak to miało miejsce i wyglądało w Bad Company 2. Praktycznie niczym się to nie różni, no oprócz tam kilku bajerów... chyba najbardziej jakby taką widzącą, rzucającą się w oczy zmianą jest właśnie to, że widać jakby ten refleks gdy snajper jakiś patrzy na nas, a my na niego. I to jakby będąc szczerym jest największa innowacja tego multiplayera, reszta to jest dokładnie to samo co było wcześniej."

 

Żal mi gościa :roll::o

 

Jak dla mnie to jest identyczna jak wszystkie strzelanki, bo biegasz z bronią i strzelasz :wariat:

Link to post
Share on other sites

W takim razie trzeba być ślepym, żeby nie widzieć takich rzeczy jak chociażby odrzutowce, nie wspominam już o masie zmian, dla których ten debil jest zbyt ograniczony umysłowo, by być w stanie je zauważyć :]

 

//Masz rację co do różnic w tytułach jednak to nie powód by obrażać innych, nawet jeśli się mylą.

Edytowane przez SP1DER987
Link to post
Share on other sites

....a mi nadal nie działa, wciąż EA nie uwinęła się z PunkBusterem. Sprzedałem i mam cichą nadzieję, że u kupca gra będzie chodzić. Jak nie to nadaje się na reklamacje - szkoda, że zgubiłem paragon :(. Kij w oko Battlefildowi i EA, trzeba było brać MW albo w ogóle olać jedno i drugie i wziąć FIFE.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...