Skocz do zawartości

MW3 czy BF3


Gość darkatraz

Recommended Posts

Hejka . może ktoś mi wytłumaczyć fenomen tej gry . Bo trochę jestem skołowany. Podobny dylemat miałem jak kupowałem xboxa czy kupić do niego coda bo czy bf bd. Kupiłem bf bd czego potem żałowałem . Teraz jest podobnie z Battlefieldem na PC. Może jestem za arcadowym graczem na ten tytuł. Irytują mnie pojazdy w tej grze . Jak widzę kolesia który ma staty 26:0 i od początku gry jeździ w jakimś beznadziejnym czołgu to mnie po prostu .....(cenzura). Ja czaje się na niego z RPG oddaje 3 strzały po czym on poznaje moja pozycję ja ginę a on naprawi czołg i jedzie dalej. Jak to skontrować czy co mogę zrobić może ktoś mnie nauczy ;p

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

My tak gadu-gadu, a tu się robi offtop. Temat miał służyć do dyskusji co lepiej wybrać. Modern Warfare 3 czy Battlefield 3, a nie rozmowa się zaczęła o patchu i jak rozwalić czołg. :>

Link to post
Share on other sites

Oj tam oj tam :D

Osłona może nic nie dać jak ktoś ma w czołgu skaner okolicy i termowizje

Ale chyba lepiej za przeszkodą (dużej skały nie rozwali z działka), niż w szczerym polu :P
Link to post
Share on other sites

My tak gadu-gadu, a tu się robi offtop. Temat miał służyć do dyskusji co lepiej wybrać. Modern Warfare 3 czy Battlefield 3, a nie rozmowa się zaczęła o patchu i jak rozwalić czołg. :>

BF3 jest fajny i MW3 też pewno będzie fajny %-)

 

Oj tam oj tam :D Ale chyba lepiej za przeszkodą (dużej skały nie rozwali z działka), niż w szczerym polu :P

Duże skały nie jeżdzą i nie obracają działka :P Pozatym w skałach nie siedzi 3 osoba od namierzania laserowego która może wyskoczyć na chwike 8)

Link to post
Share on other sites

zainstalowałem MW3 z godzinę temu , aktualizowało się troszkę odpaliłem od razu multi gra działa na max , ale hmm to jest jak mw2 do bf3 nie ma polotu nawet do bc2. W singla pogram później ale już wiem ze kiszka , single w takich grach to tylko wisienka na torcie.

Link to post
Share on other sites

A mnie tylko roześmiał fakt, że premiera MW3 jakoś strasznie cicho przeszła, na forach prawie ani posta, w TV reklamy też nie, newsy jakoś mało przejmujące... pamiętacie co się działo przed premierą BF3? :P

Link to post
Share on other sites

Battlefield 2 wprowadził zasade, że FPS to przedewszystkim Multi, a nie singiel. Od tamtego czasu w BFach single to jak napisał @up, wisienka. W Codzie znow na odwrót. Single są całkiem fajne, ale sam multi...

 

Edit: przed premierą BF3 to było:

 

"KURDE KIEDY TA AKTYWACJA GRY!!!"

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

A ja wam powiem, ze ten MW3 to fajna gierka. Dobra by sie odstresowac po zlym dniu. Wiem co mowie bo tata sobie kupil i od 18 picinamy na zmiane w multi. Jest to moze taki BARDZO DUZY dodatek do MW2 ale ma sporo fajnych dodatkow i wkoncu zostalo naprawione lobby gry. W MW2 byl taki problem, ze by ze znajomym sie poloczyc to meczylo sie ze 30~40 minut, a tutaj moment i w grupie 8 osobowej nikogo nie wywala. Kazda gra ma swoje plusy i minusy. Do BF3 wroce jak naprawia te zacinajace sie animacje i drastyczne spadki fps na niektorych mapach nawet gdy nic sie nie dzieje.

 

ps. Mazy mi sie gra ktora bylaby polaczeniem BF i CoD. Same najlepsze rzeczy z obydwoch gier w jednym + sporo nowych dodatkow.

Link to post
Share on other sites

A mnie tylko roześmiał fakt, że premiera MW3 jakoś strasznie cicho przeszła, na forach prawie ani posta, w TV reklamy też nie, newsy jakoś mało przejmujące... pamiętacie co się działo przed premierą BF3? :P

Oglądałem stream z premiery MW3 w UK i była niezła biba i różne ciekawe eventy. Pierwszy w kolejce dostał x360 MW3 edition (wypas) + Hardended Edition MW3 + Headset MW3 i pad MW3 :D.

 

Co do samej gry pogralem troche i jest dobrze. Jeśli komuś podobały się poprzednie MW polecam.

Link to post
Share on other sites

W SP Battlefield 3 to tania, chińska o 10 klas gorsza podróbka Modern Warfare 3. W MULTI... mnie BF3 nie zachwycił...

 

Nie zdziwi mnie, jak się za miesiąc okażę, że BF3 osiągnął 30% zysku MW3.

Link to post
Share on other sites

Mazy mi sie gra ktora bylaby polaczeniem BF i CoD. Same najlepsze rzeczy z obydwoch gier w jednym + sporo nowych dodatkow.

Była taka gra - nazywała się Medal of Honor. Co z tego mixu wyszło - nie będę mówił :P
Link to post
Share on other sites

MW3: 6,5 miliona egzemplarzy sprzedanych w 24 godziny! I tyle by było z pre-orderów BF3.

A wiesz ile milionów bochenków chleba schodzi codziennie w 24h? :wariat:

 

Nie liczba sprzedanych egzemplarzy świadczy o jakości gry... co najwyżej o ciemnocie klienteli, która dostaje orgazmu na trzy literki "COD"... niedługo będzie można kupić papier toaletowy z logo COD - co dziesiąty listek z Kapitanem Pricem, jedna rolka na 100 zawiera kod odblokowujący celownik do losowej broni lub tapetę na pulpit z twarzą Koticka :rotfl::hahaha:

 

 

Polecam końcówkę... oceny redakcji vs. oceny graczy :]

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

http://gamecorner.pl/blogi/battlefield/2011/07/bad_company_2___chrupnelo_9_milionow

It has also become a commercial success, having sold in excess of nine million units since its initial release.

itd...

A VGChartz twierdzi że sprzedało się 6 203 331. Czyli tej stronie można wierzyć tak jak teraz recenzjom. Te żałosne oceny 10/10 coda... :x

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Takiej recenzji juz dawno nie czytalem. Dobrze, ze coda odpalam tylko w tedy gdy do taty przyjdzie znajomy z synem bo on po za codem nic innego nie widzi. Ja tam preferuje BF3. I potwierdze. BF3 na srednich wyglada ladniej niz cod na max ustawieniach.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...