Skocz do zawartości

Windows 7 GTA 4


Recommended Posts

Pierwsze co to musiałbyś zmienić grafikę, drugie to przynajmniej podkręcić ten procesor co masz pod 3,6 lub 3,8. Do GTA 4 na średnich teksturach oraz wysokich pozostałych nawet na Radku 4870 512 MB spokojnie zagrasz. Używkę dorwiesz już za 200 zł z przesyłką :) no ale to zależy od tego ile chcesz na to przeznaczyć.

Link to post
Share on other sites

DX11 ma wpływ na jakość generowanej grafiki i również na wydajność ale nie jest wyznacznikiem czy dana gra będzie działała płynnie czy też nie. GF 430 jest konstrukcją budżetową, a GTA 4 trochę wymaga od komputera, więc o ile procesor po OC jak mniemam dałby sobie jeszcze radę to grafika już nie bardzo, no chyba, że polecisz z ustawieniami na łeb na szyję ale wątpię, żeby to hulało nawet jako tako.

Link to post
Share on other sites

Hmm? to mnie teraz zmartwiłeś %-) więc co mam walnc sobie na PC xp 64bit ? by pograc na max detalach ? A windowsa7 zosatwic w cholerę kurcze.

 

Gta 4 ma chulac na max w rozdzielczość 1440x900

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

System nie ma znaczenia, masz 4 GB RAMU i na dzień dzisiejszy jest to ilość wystarczająca do wszystkich gier na Win7, poza tym wg mnie Win7 jest znacznie szybszy od XP i lepiej zarządza pamięcią.

Link to post
Share on other sites

Powiem ci tak kolega ma taki sam procek jak ja kartę trochę słabszą 9800Gx2 2Gb 1333MHz ja ma 1600.

I Chodzi mu na max setting GTA 4 jak i BF3 :D więc raczej się nie martwie i nie wierze za bardzo wymaganią gry

 

System jego to xp 32bity

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

Oj widzę, że nie bardzo orientujesz się w nomenklaturze kart ;) GF 9800GTX to jedna z najwydajniejszych kart z serii 9000 i ma ona wydajność mniejszą niż ten ten Radeon, którego Ci polecałem, natomiast GF 430 to najsłabsza karta serii 400. Tu masz komparator kart:

http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html

Co prawda są to wyniki syntetycznych benchmarków, jednak to już daje jakiś podgląd na sprawę :)

Edytowane przez MatiQ
Link to post
Share on other sites

Panowie alle ja mam najmocniejszą serie geforce z tych modeli 430 o to ona.

http://www.agito.pl/karty-graficzne/gigabyte-geforce-gt-430-oc-1gb-ddr3-pci-e-box.0.421999.html

A nie jakiegos gf to naj mniej wydajna karta z tej serii .

 

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

To jaka bd mocniejsza wersja z 430? podacie mi ?Bo nie wiem

A co do gta4 to dzięki za poświecenie mi czasu. Wieęc co nie instalowa direx 11 na windows 7 tylko 10 by poszla na max czy jak?

Klockami sie nie bawie :P

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

Win 7 ma już DX11 i DX10 nie zainstalujesz.

 

Gra działa idealnie na Win 7

 

GF 430 to złom, jeśli go kupiłeś proponuję zwrócić póki możesz, chyba, że już nie możesz to wyrzuciłeś kasę w błoto. żałuj teraz. nie pograsz na MAX nigdy, oby ci na MEDIUM działało

Link to post
Share on other sites

xnn123 nie dołuj ludzi... GT430 czy to OC czy nie to i tak bardzo słaba karta (miej więcej połowa 9600gt) an której mi GTA4 chodziło na medium w 1440x900 więc może u ciebie w 1024x768 na low będzie płynnie. Directx 11 nic Ci nie da bo gra obsługuję tylko DX9, więc nawet DX10 to "za dużo". Co do zwiększenia wydajności poprzez DX11 to jest odwrotnie. Dodawane są nowe opcje graficzne dzięki którym gra wygląda ładnie, ale wymagania idą w kosmos. Dopiero na takim GTS450 (150% wydajności twojej karty) można w 1440x900 pograć w DX11 (wiem bo grałem w niektóre tytuły). GT430 to budżetowa grafika do komputera multimedialnego (muzyka, filmy, internet, ale nie gry!). To tyle w temacie.

Edytowane przez piotrek8x
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...