Skocz do zawartości

GTA IV - porady i sztuczki


Recommended Posts

Na dniach , wreszcie , bede miał kolejne dzieło...dobra , kupie sobie gta IV. no a ze ja slyszalem ze toto jakies nie,,upaczowane'' i jakies specjane stery trzeba miec pod to . no wiem ze google nie gryza , ale uwazam że Wy moglibyście mi lepiej doradzić

 

konkretnie to chciałbym wiedziec , co można zrobić aby GTA IV działało mi najlepiej jak to możliwe. z góry dzieki!!!! :/

Link to post
Share on other sites

.NET Framework 3.5 jest środowiskiem uruchomieniowym wymaganym do uruchamiania programów stworzonych za pomocą .NET 3.5. Zawiera te same biblioteki co .NET Framework 3.0 oraz kilka nowości. Należą do nich: Windows Presentation Foundation, Windows Communication Foundation, Windows Workflow Foundation i Windows CardSpace. Ich zadaniem jest m.in. ułatwienie komunikacji pomiędzy aplikacjami oraz ułatwienie tworzenia funkcjonalnego interfejsu użytkownika.

Link to post
Share on other sites

Możesz też spróbować sterowników przygotowanych specjalnie z myślą o GTA IV (nvidia ma takie czy ATI, tego nie wiem).

A patrząc na twój config to spoko, fajerwerków nie będzie ale da się przyzwoicie pograć, mam podobny sprzęt i daje radę, a klimat tej gry wynagradza problemy z optymalizacją z nawiązką.

Link to post
Share on other sites

to ja to ja mam 4.22Ghz szkoda tylko że to nie quad ale gta 4 smiga w full hd ;) na max ustawieniach

Bo masz bardzo dobrą kartę. Dobrze, że tak mocno wykręciłeś procka do GTA4. A jakie masz temperatury?

 

Quantinum - nie wiem jak wolisz, czy oryginalna czy polska wersje, ale chyba juz sie w sieci pojawiaja spolszczenia wiec mozesz poszukac, tylko chyba gra nie jest w 100% spolonizowana, mialbys raz tak, raz tak.

Link to post
Share on other sites

No way... Takie temperatury przy OC na chłodzeniu powietrzem?? Chyba jakoś przerabiałeś ten cooler bo nawet nie jest bardzo duży..

możesz nie wierzyc ale wiem jedno na box miałem tempy przy 4.0 Ghz 84C teraz mam 51 srednio w stresie max 54c w lato przy 4.22 zobacz sobie w temacie o wynikach oc albo na Benchit.pl tam tez sa tempy przy orthosie a i jeszcze prosze wziasc pod uwage moja chlodzona obudowe i mobo
Link to post
Share on other sites

napisze ci tak moja buda posiada 3 duze wentyle 230mm i jeden 140 moje mobo to asus maximus II formula co znaczy ze nie jest wyczynem dojscie do tylu ghz na tym mobo a cooler posiada technologie bliskich rurek heatpipe http://www.frostytech.com/articleview.c ... cleID=2383

zobacz podstawke pod procka na tym coolerku :):?: a czujniki proca mam sprawne napewno ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz pograć spokojnie w GTA IV bez nerwów.Najlepiej była by przesiadka z 2 rdzeni na 4 rdzenie. Najlepszy wyborem w stosunku cena/wydajność byłby Intel Core 2 Quad Q9550 2,83GHz, oczywiście dobrze gdybyś go podkręcil na +4,00GHz.HD4850 do GTA IV jest trochę słaba, ale i tak najważniejszy jest w tej grze procesor.

 

 

1.Zainstaluj ATI Catalyst 9.8

2.Zainstaluj najnowsze oprogramowania: Adobe Flash Player, .Net Framework 3.5 , Windows Media Encoder Series 9 , DirectX , Visual C++ 2005 SP1 / Visual C++ 2008 SP1 , Games for Windows - LIVE Redistributable v1.1 / 1.2 / 2.0

3.Res PC'ta

4.Zainstaluj Social Club

5.GTA IV

6.Rejestracja w Social Club w LIVE.

7.Zainstaluj Patch 1.0.4

8.Włącz GTA IV

9.Chyba powinno być ok, sam tak robiłem

 

 

Pozdrawiam, miłego grania życzę 8-)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...