Skocz do zawartości

Karta graficzna +- 500 zł


Recommended Posts

Witam, przesiadam się z mojego Gigabyte'a GTS 450 OC 2.0 na coś innego i mam do dyspozycji około 500zł

procek amd phenom II X4 955 BE

zasilacz tracer highlander 600W

ram : 6gb kingstone ddr3

plyta : Gigabyte GA-MA770T-UD3

Karta raczej do grania, zbliża się The Elder Scrolls V : Skyrim wiec chyba trzeba ja wymienic.

Link to post
Share on other sites

hmm zasilacz wydaje mi się że powinien wytrzymać, a jesli postuje sie juz o wymianie to prosiłbym o porade na jaki.

 

Po namyśle, poczekam do premiery Skyrim. Potem zobacze czy to wymienie, przy budżecie około 700zł na karte + 150zł na zasilacz co najlepiej wziaść?

Edytowane przez lubosz16
Link to post
Share on other sites

Czy kolega zamiast wydawac kupe kasy na zasilacz moze najpierw napisac jak wyglada tabliczka znaminowa? Bo nie moge do tego modelu nigdzie uzyskac takiej informacji a dokladnie interesuje mnie licznia 12V dla tego zasilacza. Koncowa moc wyosi 600w ale jezeli laczna dla lini 12V wynosi ok 500w to NIE ma potrzeby wymiany zasilacza... po co karzecie mu wymieniac zasilacz skoro ten moze sie w 1209% nadawac do tego zestawu + zmieniona grafika? Jesli ktos sie orientuje ile ten zasilacz ciagnie na liniach 12V to prosze o takie info.

Co do wymiany karty graficznej z tym procesorem proponuje (jesli nie bedize robic zadnego OC procka) http://www.agito.pl/karty-graficzne/sapphire-radeon-hd-6870-1gb-ddr5-pci-e-lbox-.0.446406.html?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=Feed&utm_content=446406&utm_campaign=wszystkie --> wystarczy w 100% :)

Link to post
Share on other sites

wiec niech kolega napisze co tam na tabliczce znamionowej jest, ta zasilka kosztuje prawie 200 zl i naprawde nie ma takiej mozliwosci zeby KAZDY tracer sie spalal, bo to jest wlozenie WSZYSTKICH zasilaczy do tego samego worka, bez takich firm jak chieftec XFX itd, czyli najbardziej znanych i lubianych, jezeli ta zasilka ma mozliwosc uciagniecia ponad 500w... to zmiana jest na taka ktora ma niecale 400 jest glupota ogolnie...

Link to post
Share on other sites

tam z poboru to nie ma co plakac nie pierwszy nie ostatni z up250 gorzej z chlodzeniem tej karty

bo tak to za 5stow niby calkiem dobra okazja - gdyby to jeszcze mialo jakiegos accelero extreme to bylby calkiem niezly zakup

 

niby ma 560 ti ale ma i "tylko" 560ti;)

Edytowane przez naafet
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...