Skocz do zawartości

Jaka moc dla i7 2600k + GTX 580


Recommended Posts

produkuje bo tak mowi moja "pozal sie boze" praktyka %-)

 

moze byc ze moja - rownie pozal sie... - szklana kula ;)

 

a moze zwyczajnie lubie produkcje teorii :D

 

wszystkie zasilacze aero zawsze uzyskiwaly wysmienite wyniki i nie inaczej jest/bedzie teraz

 

ocz ani xfx nie maja takiego sprzetu w rownie niskiej cenie maja za to gorszy (slabszy to rowniez dla mnie gorszy) w wyzszj i to zawsze

po swietnej v nastala rownie swietna x - a tu z grubsza potwierdzenie

http://www.insidehardware.it/hardware/alimentatori/475

 

zreszta po co mi potwierdzenie

uzyskal certyfikat 80 bronze czyli jest az nadto dobrym by zasilac komputer reszta to tabliczka

to nie jest glowny element komputera by sie nad nim nadto rozwodzic - ma byc dobry (w ramach normy) mocny, cichy i tani

wiem ze masz inne zdanie ale moje jest takie ... ma byc tani (zapewniajac bezproblemowe dzialanie)

u mnie nikt nie wyrzuca na zasilacz - sa wazniejsze sprawy gdzie mozna dolozyc

a jak ktos nalega ze chce wyrzucic to prosze bardzo - pod warunkiem ze juz nie ma gdzie dolozyc , kiedy wszystko co wazniejsze obloznone na maxa - mozna "wywalac" na zasilacz

 

jak dlugo zyje nie widzialem by komus cos uszkodzil zasilacz (normalny ocztywiscie)a zycie podzespolow jest tak krotke ze dochodzenie czy tetnienia lub inne drobiazgi nie wplyną przypadkiem na skrocenie z 10 do 6 lat nie ma sensu za 6 lat to wszystkie elementy beda na smietniku . Dbanie o przedluzenie zywotnosci ktora wlasnie zaczela umierac w momencie dostarczenia ze sklepu nie ma podstaw ekonomicznych a juz placenie za te dbalosc absolutnie odpada jako zwyczajnie nieoplacalne ;)

Edytowane przez naafet
Link to post
Share on other sites

ok, twoje zdanie, nikt ci nie broni tak uważać, ale jak już polecasz ten *lepszy* sprzęt to może chociaż na jakieś podstawie, innej niż "bo tak twierdzę i tak musi być"

ta italijska recenzja tak na prawdę niczego nie mówi, poza tym, że jest "zbudowany poprawnie", włączyli go i działał oraz nie miał ewidentnych felerów, jak dla mnie to trochę za mało, żeby uznać produkt za lepszy od innych intensywniej testowanych, które dyskwalifikujesz jako "gorsze" ponownie jako wykładni używając jedynie "tak uważam" oraz "nie lubię OCZ oraz XFX"

wydaje mi się, do takich twierdzeń potrzeba trochę więcej niż widzimisię, ale może się mylę?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Do obu konfiguracji z pewnością wystarczy mocny, niezawodny, stabilny jak skała, w dodatku niedrogi i modularny OCZ MODXSTREAM 600W. Posiadam go od 2lat i nigdy się nie zawiodłem. W każdej dotychczasowej konfiguracji sprawdza się świetnie po OC. Obecnie referat GTX570 ASUS i Xeon W3520 (i7 920) @ 4,2GHz). Dodam jeszcze, że nie miałem jeszcze okazji usłyszeć zasilacza - nawet po wielu godzinach gry w GTA IV na maxymalnych ustawieniach zasilacz pracuje bardzo cicho .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...