Skocz do zawartości

Samsung S8530 Wave II


Recommended Posts

Witam

 

Zastanawiam się nad kupnem Samsunga S8530 Wave II. Otóż już na wstępie odrzuciłem, bowiem wolę mieć nieco większy ekran, a Super Clean LCD nie jest przecież ''o niebo'' gorszy niż Super Amoled. Chcę się w tym temacie upewnić, czy biorąc ten model postępuję słusznie. Proszę o wasze opinie lub inne propozycje. Cenowo 800 zł to limit maksymalny.

 

PS. Mam jeszcze parę pytań.

 

1. Czy Super Clean LCD jest dobrym wyświetlaczem (proszę o parę słów o nim)

2. Czy system Bada jest o wiele gorszy od Androida ? (proszę o szczere opinie - fanboje Bady/Androida nie mają do tego tematu wstępu)

3. Czy kupowanie telefonu na allegro.pl jest bezpieczne ? Chodzi o nowy telefon, bez simlocka, z gwarancją itp.

4. Jakie polecacie etui i folie zabezpieczające na S.Wave II ?

 

Dziękuję za wyrozumiałość i pozdrawiam - vito98

Link to post
Share on other sites

1. Tak jest gorszy i to znacznie. Inny mówią, że AMOLED jest za bardzo przejaskrawiony ale to są często opinie ludzi, którzy nie trzymali w rękach telefonu z Super AMOLED'em. http://img6.imageshack.us/img6/9203/1320x200s.jpg (lewa AMOLED, prawa SCLCD)

 

2. O wiele gorszy nie jest ale niestety do Androida póki co nie ma startu. Samsung stwierdził, że jednak Bada nie jest opłacalnym systemem i powolutku będą go wypierać. Moim zdaniem jednak Android jest lepszy.

 

3. Oceny innych użytkowników to główna ocena sprzedającego. Kontakt Mailowy jest tutaj raczej wskazany.

 

4. Na allegro.pl jest tego pełno. Dobre etui kosztuje ok. 80-120 zł. Folie ochronne raczej nie będą Ci potrzebne bo na przodzie telefonu jest Gorilla Glas więc nawet żyletką nic nie zdziałasz.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/htc-desire-bez-simlocka-bdb-stan-i1874017909.html

 

http://allegro.pl/htc-desire-bez-simlock-jak-nowy-i1869253999.html

 

http://allegro.pl/htc-desire-gwarancja-video-przedmiotu-wroc-i1888059152.html

 

:P

 

Z mniejszym ? A jaki jest problem ? Wiesz - miałem SGS przez baaaaardzo długi czas i wielkość ekranu mi nie przeszkadzała - BA ! nawet pomagała bo przeglądanie internetu i oglądanie filmów na takim ekranie to czysta przyjemność. Telefon zmieści ci się do każdych spodni więc problem z wielkością jest rozwiązany :P

Link to post
Share on other sites

Bada ma problem z poprawnym wyświetlaniem stron, poza tym ilość softu jaki wychodzi na ten system to ułamek tego co oferuje Android, no i nie obsługuje 2 rdzeni.

Może lepiej Galaxy Ace lub Gio, są nawet tańsze, a możliwości mają większe dzięki lepszemu systemowi.

Wave ma jedną zaletę - wykonanie, ale i tak jest po części z plastiku, więc kontakt z podłogą tu też niewskazany.

Link to post
Share on other sites

Kurczę... szczerze powiem Ci że ten post był dla mnie kluczowy - jakoś mnie olśniło. Nie dla mnie Bada - telefon ma być nie telefonem, acz multimedialnym smartfonem - dlatego dla mnie lepszy Android. Biorę Desire S, może coś mi się uda zapolować na allegro.pl

 

Pozdrawiam, temat do zamknięcia

Edytowane przez vito98
Link to post
Share on other sites

Wybierz jeden z Samsungów. Galaxy S/Galaxy S+ - uwierz mi, nie będziesz żałował. Ja zrobiłem przesiadkę z HTC Desire na SGS'a.

Nadal nie mogę wyjść z podziwu jak działa ten SGS. Desire w porównaniu do Galaxy S jest malutki. Użytkownicy Samsunga narzekają na słabą jakość wykonania, miałem Desire 4 miesiące od nowości i powiem że Desire jest słabo wykonany.

Link to post
Share on other sites

A jak z Galaxy S/S+ z wydajnością w grach ? Tych wymagających, androidowych

Bezproblemowo. Wszystkie gierki typu Modern Combat, N.O.V.A i inne działają bardzo dobrze.

 

Blacklio - Co jak co ale nigdy Bada nie będzie tak dobra jak Andek. Coś mi się wydaje, że ten system czeka taki sam los jak MeeGo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...