Skocz do zawartości

Szukam gry, która spełni moje oczekiwania


Recommended Posts

Czy moglibyście mi polecić jakąś grę na PC, która wyglądałaby mniej-więcej, jak Hack & Slash z udziałem jednego bohatera? Nie żadna drużyna... Musi mieć jakiś system rozwoju postaci - umiejętności/ekwipunek/poziomy. Ma być dynamiczna - walki z całymi tabunami wrogów w czasie rzeczywistym ;) Coś na relaks późnymi wieczorami.

 

Znacie coś takiego?

Link to post
Share on other sites

Diablo II + Lord of Destruction spełni Twoje oczekiwanie ;)

spełnia wszystkie Twoje wymogi, oprócz drużyny, ale tam masz tylko jednego współtowarzysza i jak zginie to nie musisz go wskrzeszać i będziesz sam

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No właśnie coś w tym stylu ;) Gra może być stara, nowa - bez znaczenia, byle się jakoś tam prezentowała. D2 + LoD mi się już znudziło daaaawno temu. I od tej pory o niczym podobnym nie miałem pojęcia... A komputer tylko się marnuje.

Link to post
Share on other sites

Nie eeee ME to dla mnie kompletna tandeta :/ Takie granie bez sensu... Dlatego potrzebny mi jakiś system rozwoju postaci - gra pozwala coś tam osiągnąć... wirtualnego, co prawda ale zawsze można coś doskonalić przez całą grę :) A takie skakanie to nie dla mnie.

 

Space Siege też ściągnę - dzięki za propozycje!

Link to post
Share on other sites

Grałem... dość długo i dość dawno temu :/ Nie chce mi się wracać do tej gry. Niezła, ale system przedmiotów beznadziejnie prostacki. Podobnie umiejętności... Prawie żadnej różnorodności między tymi samymi klasami postaci.

Link to post
Share on other sites

Jak WoW, to tylko na serwerze Blizz, a nie widzi mi się wydawanie kasy co miesiąc na jakąś grę. Tym bardziej, że nie będę miał na tyle czasu, żeby się nią nacieszyć za te horrendalne 60zł/miesiąc (to jest po prostu chora kwota, żeby przeciętny gracz płacił za granie w jedną grę 24x60zł).

Link to post
Share on other sites

Po tytule moje oceny:

Titan Quest - 8

Loki - 7

Frater - 6

Diablo I - 8

Dungeon Siege - 8

Bard's Tale -8

 

Każda powinna Ci się spodobać. A szczególnie Titan Quest (jest długa bardzo)

 

Ze starszych:

Nox - 7

Darkstone - 8

Dink Smallwood - 6

Divine Divinity - 8

Silverfall - 7

 

Lepiej sprawdź je w necie zanim kupisz lub ściągniesz...

Link to post
Share on other sites

@scarecrow - nie chcę RPG, a hack'n'slash. Nie bardzo widzi mi się bawienie w czytanie głupot o zadaniach i fabule - chcę coś, co pozwoli mi na czyste rozerwanie się :/ Wiem, wiem mam głupie i wysokie wymagania...

 

@pranky - w TQ grałem - ujdzie. Nawet niezłe. Loki z tego, co wiem, jest niemal identyczne. D1 przeszedłem za dzieciaka - klasyk :) DS podobnie, ale tam już drużyna, a to nie jest na tyle dynamiczne, jak bym chciał...

Link to post
Share on other sites

Czy moglibyście mi polecić jakąś grę na PC, która wyglądałaby mniej-więcej, jak Hack & Slash z udziałem jednego bohatera? Nie żadna drużyna... Musi mieć jakiś system rozwoju postaci - umiejętności/ekwipunek/poziomy. Ma być dynamiczna - walki z całymi tabunami wrogów w czasie rzeczywistym

Wacki - kosmiczna rozrywka

Link to post
Share on other sites

@kubbak - w PES to gram dość często na konsoli z kumplami przy piwie (jedyna gra, w którą aktualnie gram na PS2). Świetna zabawa i faktycznie mnóstwo akcji :/ I sporo nagród do wygrania przy zakładach :)

 

@marnioor - zbyt podobne do Titan Quest, które też mam w oryginale - znudziło mnie szybko...

 

@dante2kx - nie osłabiaj mnie :)

Link to post
Share on other sites

Jak WoW, to tylko na serwerze Blizz, a nie widzi mi się wydawanie kasy co miesiąc na jakąś grę. Tym bardziej, że nie będę miał na tyle czasu, żeby się nią nacieszyć za te horrendalne 60zł/miesiąc (to jest po prostu chora kwota, żeby przeciętny gracz płacił za granie w jedną grę 24x60zł).

Coooo to juz tyle kosztuje miesieczny abonament :/:):) naprawde w to chyba tylko nolife jakies graja placic tyle za jakas cukierkowa gierke szaaaaaaaaaallllllll po calosci :-> :->
Link to post
Share on other sites

No to jedziemy.

 

Dungeon Siege (+ dodatek - Legends of Arrana) - grasz jednym bohaterem wyrzucając reszte drużyny.

Dungeon Siege 2 )+ dodatek - The Broken World) - to samo.

 

Titan Quest, WoW (wbrew pozorom jest podobny - walki trwaja dłużej).

 

Ze starszych - Nox, diablo 1, daiblo 2.

 

Z tych co się pojawią to Diablo 3 i Torchlight ew. Risen.

 

masz trochę info na http://www.diii.pl - forum.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...