Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam...dosłownie dzisiaj zakupiłem taki oto zestaw...po zmontowaniu go komp rusza wszystkie diody się świecą ale nie ma charakterystycznego piknięcia i komp mimo

,że jest zasilany nie pokazuje obrazu...

 

AMD Phenom II X2 560 Black Edition s.AM3 BOX

Geil 4GB DDR3 1333 9-9-9 Value Plus

ASUS HD6850 1GB 256bit PCI-E DDR5 DirectCU

Seagate ST500DM002 500GB sATA III 16MB

Aerocool PGS X-Warrior Black / Blue LED

Aerocool E80-500 500W

LiteOn DVDRW+- iHAS122 SATA OEM Black

MSI 870-C45 s.AM3

 

Byłbym wdzięczny za pomoc

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

<p>karta ma dwa złacza... jedno bezpośrednio podpinam pod zasilacz drugi przez przejsciowke</p>

<p> </p>

<div>pogrzebałem trochę w necie...podłączyłem pc speakera... teraz tak</div>

<div>sam procesor bez ram i karty pc speaker wydaje co 3 sekundy dzwięk</div>

<div>podłączam ram zero dźwięku - moze to ram ??</div>

<div> bede probowal dalej kolej na karte graficzna i pojdzie kolejny update</div>

 

 

bez zmian...kiedy nie ma raow w kompie bzyczek daje sygnal powiedzmy co 2/3 sekundy...obojetnie czy jest wpiety sam procek czy procek i karta graficzna...moje pytanie teraz jest takie moje pamieci to http://www.proline.pl/?p=GVP34GB1333C9SC... częstotliwość to 1033 płyta głowna zas http://www.proline.pl/?p=MSI+870-C45 ma 1600 w opisie...moze to jest powod ze nie chce automatycznie sie ustawic pod moje pamieci... nie wiem kombinuje ale kiedy kolega mial podobny problem tylko ze to byly chyba pamieci ECC

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...