Skocz do zawartości

AMD Buldozer FX


Gość JackHammer

Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Mam FX8120 oc 4.6 Ghz i powiem wam jedno. Z aktualizacjami czy bez jedna wielka "KICHA" . Składałem nowy zestaw i teraz żałuje że nie zapłaciłem dwa razy więcej za procek Intela , może i są dużo droższe ale przynajmniej są wydajniejsze i nie ma z nimi problemu . Wcześniej miałem pierwszego Phenoma 2.2Ghz i na podobnej konfiguracji co teraz ( wiadomo wolniejsze ramy jedynie a tak to wszystko takie samo) miałem dużo lepszą wydajność w grach. Teraz nie mogę nawet zagrać w takie tytuły jak Batman AC czy GTA 4 bo ilość FPS rzadko przekracza 17 , gdy na poprzedniej konfiguracji rzadko spadało poniżej 27 FPS. Ten FX to mój największy poślizg jaki mogłem zrobić. Dodam jedynie że mam Hd 6950 2GB i 8 GB ramu. Nie polecam a nawet odradzam kupno tego szmelcu .

Edytowane przez superinferno
Link to post
Share on other sites

@UP

 

hahhaha, czuje emocję w twojej wypowiedzi, nie poddawaj się!, jest jeszcze nadzieja!

sprzedaj platformę AM3+ jakiemuś fanowi renderingu i kup coś i5 od sandy bridge, nawet do biosu nie musisz wchodzić i OC robić ten procek na start już będzie lepszy w grach, nawet na energii zaoszczędzisz :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Jak już to wolałbym coś z i7 , żeby starczyło na dłużej. Teraz 4 rdzenie to praktycznie standardowy wymóg w większości nowych gier. A jeśli się nie mylę i5 ma właśnie tylko 4 rdzenie. Chciałbym złożyć maszynę która starczy mi przynajmniej na 3 lata. Na poprzedniej konfiguracji jeśli dobrze pamiętam to praktycznie 3 lata grałem we wszystko na full. A teraz ten poślizg na FX boli mnie jak diabli ;( Naprawdę szkoda pieniędzy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...