Skocz do zawartości

Battlefield 3 zakończenie BETY...


Recommended Posts

Witam, dziś właśnie zakończyła się beta BF3 i jak wasze wrażenia, kupicie grę czy może jednak nie?Ja osobiście trochę się załamałem po 5 dniach grania, mogę stwierdzić że nie jest to gra na którą czekałem.

Zastanawiam się teraz jak będzie wyglądał MW3.Czy u was patch stworzony do bety poprawił wam wydajność, bo mi w ogóle...Mam nadzieję że wprowadzą jeszcze jakieś zmiany, zobaczymy jak będzie wyglądać SP, bo zapowiadał się naprawdę świetnie.

 

Czy wy musicie taki syf na forum robić przecie już jest jedne temat.

http://forum.benchmark.pl/topic/34004-battlefield-3-pierwsze-wrazenia-beta/

Link to post
Share on other sites

k^%^@ nie pisałem tego do ciebie jap*******!W każdym razie nie ważne niezły plakat dali do CDA przyda się :P, jaką wersję zamówiliście bo ja jednak zdecydowałem się na BF i kupuję LIMITED EDITION w empiku bo nie chcę czekać na kuriera.

Link to post
Share on other sites

k^%^@ nie pisałem tego do ciebie jap*******!

Znaczy się mam rozumieć, że funkcja cytowania przekracza Twoje zdolności pojmowania? :rotfl:

 

Ja bym w sumie też chciał limitowaną, ale preorder... dojdzie 27 lub poźniej, a klucz działa od 25 :P

Link to post
Share on other sites

Pitrek napisz później kiedy dostałeś grę czy w tym samym dniu ok?

Ok. Na gram.pl pisze, że wysyłka 25 :) To powinno być na następny dzień jak rano wyślą :D

 

Ja bym w sumie też chciał limitowaną, ale preorder... dojdzie 27 lub poźniej, a klucz działa od 25

 

Jak już wspomniałem na gram.pl pisze, że wysyłka 25 :) To powinno być na następny dzień jak rano wyślą :D

Link to post
Share on other sites

Właśnie ciekawe kiedy to wyślą.... może warto by było zastanowić się nad tym Empikiem choć z drugiej strony.... ile wynosi całkowity koszt gry z przesyłką, na gram.pl ?

Jak myślicie jak będzie działać gra na słabszych kartach graficznych typ. GTX 260?

Pytam bo kumpel ma i nie wiem jak mu to bd działać.

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

Też jestem ciekaw kiedy wyślą. To mój pierwszy pre-order w gram.pl i ogólnie number one :D

 

Z kurierem do domu, płatność przy odbiorze + ofc. gra wychodzi coś około 146zł. Zaraz sprawdzę ile dokładnie.

 

EDIT: A nawet taniej 145,80 zł :D

Edytowane przez Pitrek7
Link to post
Share on other sites

gram.pl ->143,80 zł z dostawa UPS

 

Edit:

Zamawiałem kilka pre-orderów na gram.pl w tym BadCompany2 i dochodziło zawsze na 2 dzień. Kiedyś się pokusiłem o pre-order na 3kropki....przyszło po 2tyg...

 

Polecam gram.pl obsługa GIT! I nie ma co płakać że 2-5pln drożej niż u innych xP Jak piwo mniej wypijecie to i na zdrowie wam wyjdzie.

 

Edit2:

Map będzie 9, dokładniej o nich tutaj: http://www.cdaction.pl/news-22715/battlefield-3-szczegoly-wszystkich-map-z-multiplayera.html

Edytowane przez xReon
Link to post
Share on other sites

Ja w Empiku bo mam 30 min do empiku to bardziej mi się opłaca.

 

Właśnie spostrzegłem że nie ma już dostępnego BF 3 Limited Edition w Empiku!Kiedy mógłbym się spodziewać gry jeśli mieszkam w Woj.Śląskim niedaleko Bielska-Białej jeśli wysyłka jest 25 paź. kurierem?

Link to post
Share on other sites

wiesz wolę sobie zainstalować z płyty niż cały dzień pobierać

Neta mam 1,5MB/s, więc to raptem dwie godziny ściągania, a podobno od 21 mają włączyć wstępne pobieranie na Origin, więc zagram nawet szybciej niż wy :D:P

 

A gra jest do grania, a nie do jarania się pudełkiem... dostanę orgazmu jak przyjdzie paczka, a potem przez rok będzie się kurzyło pudełko na półce :]:P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...