Skocz do zawartości

Battlefield 3 zakończenie BETY...


Recommended Posts

Witam, dziś właśnie zakończyła się beta BF3 i jak wasze wrażenia, kupicie grę czy może jednak nie?Ja osobiście trochę się załamałem po 5 dniach grania, mogę stwierdzić że nie jest to gra na którą czekałem.

Zastanawiam się teraz jak będzie wyglądał MW3.Czy u was patch stworzony do bety poprawił wam wydajność, bo mi w ogóle...Mam nadzieję że wprowadzą jeszcze jakieś zmiany, zobaczymy jak będzie wyglądać SP, bo zapowiadał się naprawdę świetnie.

Link to post
Share on other sites

żal mi was. mówicie, że nie tego oczekiwaliście.

 

Najważniejsze info o BECIE to, że nie było w niej DX11, tessalacji, 90% zniszczeń było wyłączonych. BETA miała na celu sprawdzenie obciążenia serwerów, wychwycenie hacków i hackerów oraz naprawić główne błędy.

 

Podczas BETY naprawiane były mniejsze błędy. Większe będą naprawione w wersji FINAL

Link to post
Share on other sites

Najważniejsze info o BECIE to, że nie było w niej DX11, tessalacji, 90% zniszczeń było wyłączonych. BETA miała na celu sprawdzenie obciążenia serwerów, wychwycenie hacków i hackerów oraz naprawić główne błędy.

to juz sie boje :( GF580 w 1920*1200 minimalne 35-40 w takim ukladzie bede musial przejsc na konfiguracje SLI quadSLI w pelnej wersji?

Link to post
Share on other sites

Witam, dziś właśnie zakończyła się beta BF3 i jak wasze wrażenia, kupicie grę czy może jednak nie?Ja osobiście trochę się załamałem po 5 dniach grania, mogę stwierdzić że nie jest to gra na którą czekałem.

Ja kupić kupię, grać będę grał, ale nie kupię preordera tak jak miałem zamiar wcześniej :P

To moje zdanie :P

 

 

 

Zastanawiam się teraz jak będzie wyglądał MW3

No nie wiem jak ty ale ja już dawno widziałem i grałem w MW3 :/

 

żal mi was. mówicie, że nie tego oczekiwaliście.

 

Najważniejsze info o BECIE to, że nie było w niej DX11, tessalacji, 90% zniszczeń było wyłączonych. BETA miała na celu sprawdzenie obciążenia serwerów, wychwycenie hacków i hackerów oraz naprawić główne błędy.

 

Podczas BETY naprawiane były mniejsze błędy. Większe będą naprawione w wersji FINAL

Żal mi ciebie... Kogo obchodzi grafika która i tak była dobra w tej becie?

 

To nie jest Battlefield 3 tylko Bad Company 3 :/

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Nie grałem w BETĘ. Szkoda mi psuć spobie smak grą która nie jest jeszcze dopracowana. Dla mnie także ogromne znaczenie ma single player. Mam nadzieję że w SP grafika będzie miażdżyć.

 

W multi może być trochę gorsza ale od BF 2142 czekam na Battlefielda z 64 graczami, wieloma pojazdami latającymi (nie tylko heli) oraz potężną destrukcją otoczenia.

 

Kupiłem w dniu premiery BF BC2 bo destrukcja otoczenia była genialna. Jednak tylko 32 graczy i małe mapki (w porównaniu do wspomnianego BF 2142) trochę mnie rozczarowały. Liczę że BF3 będzie miał potężne mapy gdzie można będzie naprawdę polatać. Że będzie się można wznieść odrzutowcem ponad chmury i walczyć wysoko, ponad zasięgiem widzenia artylerii przeciwlotniczej. Tak jak w BF2142.

Link to post
Share on other sites

to juz sie boje :( GF580 w 1920*1200 minimalne 35-40 w takim ukladzie bede musial przejsc na konfiguracje SLI quadSLI w pelnej wersji?

Za to w MW3 zagramy na FX5200 w max detalach :wariat::majty: Grafika cud miód orzeszki :rotfl:

 

To moje zdanie

Od kiedy? :co:
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja nie kupie, przynajmniej nie w cenie 40 funtow. Musialbym chyba na glowe upasc, wole za tyle szmalu kupic kolejne 4 GB RAMu ;-) Jak stanieje, co najmniej o polowe - owszem, czemu nie... Zawiodlem sie jedynie na braku mozliwosci ustawien myszki w ruchu, wobec czego moje poruszanie bylo w stylu kaleki, co dostal strzala w kolano i w lokiec i nie umie sie ruszac.

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem już dawno i nie żałuje bo to dla mnie najlepsza gra w swoim gatunku.Wierzę że EA zrobi z nią pożądek bo to jednak gigant wśród wydawców i nie mogą sobie pozwolić na kompromitację.

Ps.Kilka razy STEAM udostępniał na weekend CODa,ostatnio grałem w Black Opsa i jak dla mnie to nie jest to.

O wymagania się nie martwię bo przechodzę na SB-E.

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

Liczę że BF3 będzie miał potężne mapy gdzie można będzie naprawdę polatać.

O to się martwić nie musisz było to widać na drugiej udostępnionej mapie Caspian Border :D, teraz już na 100% wiem że nie kupię.
Link to post
Share on other sites

Oni musieli tak spowolnić e odrzutowce. Gdyby toto latało powiedzmy 1200-2000km/h to ani sami siebie by nie mogli trafić ani tym bardziej obrona naziemna. Zrobili strasznie powolne odrzutowce ale przynajmniej łatwo będzie je "zdjąć"

 

Co filmik to jest pokazany lot. Jednak nie w górę tylko po planszy. Ciekawi mnie jak wysoko można się wzbić...?

Edytowane przez Szymon331
Link to post
Share on other sites

co racja to racja fizyka pojazdów latających jest skopana, póki co albo po prostu po BFBC2 gdzie było to doskonale zrobione a fizyka powalała tutaj cieżko się przyzwyczaić do nowej ... tak czy siak grę kupię i będę grać kolejny krok do przodu, wiadomo spodziewałem się, że graficznie będzie troszkę gorzej ale czego oczekiwać jeśli na serwerze ma grać 128 graczy, trzeba się przyzwyczaić tylko tyle .... już mi brakuje bety wieczorami ;/ ... więc czekam na wydanie wtedy się zacznie prawdziwa gra ... ;)

 

Tak czy siak gdzieś czytałem że wbijanie kolejnych poziomów będzie tym razem cięższe i wolniejsze, a po becie jakoś tego nie zauważyłem jak po 2 dniach kolesie biegali już z 40 levelami ;/ ... no nic tak czy siak nie zniechęcam się ;)

Link to post
Share on other sites

Mnie wkurza trochę to, że lecę sobie odrzutowcem, mam kilka % życia samolotu, więc się katapultuję... i od razu error że jestem poza obszarem mapy :P

 

Jak dla mnie powinni to zrobić tak, że dopiero po spadnięciu na ziemię wywala error, żebym mógł na spadochronie dolecieć w obszar mapy ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...