Skocz do zawartości

AsRock Z68 Extreme3 Gen3 vs Gigabyte Z68XP-UD3P

Recommended Posts

@CzesioBF2

Śmieszny jesteś. Teraz Gigabyte odwala tandetę. Miałem już kilka płyt od Gigabyte, które padały po kilku miesiącach, znajomi też narzekają, bo mają z nimi sporo problemów. Potem przerzuciłem się na ASRocka i od Socket AM2, bardzo się poprawili, mają bardzo dobre płyty, stabilne. Co do Gigabyte, może za czasów socket A był dobry, ale teraz w płytach ze średniej półki to lipa totalna.

Edytowane przez HD5830

@CzesioBF2 Śmieszny jesteś. Teraz Gigabyte odwala tandetę. Miałem już kilka płyt od Gigabyte, które padały po kilku miesiącach, znajomi też narzekają, bo mają z nimi sporo problemów. Potem przerzuciłem się na ASRocka i od Socket AM2, bardzo się poprawili, mają bardzo dobre płyty, stabilne. Co do Gigabyte, może za czasów socket A był dobry, ale teraz w płytach ze średniej półki to lipa totalna.

używaj czego chcesz dla mnie Asrock to płyty z niskiej półki

nie dość że niestabilne do tego szybko się psują

mam gigabyte cały czas od czasów socketu 462 potocznie socketu A aż do teraz AM3

i nie mam żadnych problemów a z Asrockiem każdy mój znajomy który miał styczność gorzko żałował wywalonej kasy w błoto

Co jest niestabilne? Szybko się psują? Takie to AsRocki były 5 lat temu... Teraz każdy je chwali także za przeproszeniem nie pierdol głupot. Powie mi ktoś wreszcie który jest lepszy i w czym od drugiego? A może całkiem inna płyta w okolicach 500 zł?

dodam od siebie

kupujesz na własne ryzyko

jeżeli padnie miej pretensje tylko do siebie i do tych co doradzili ci wybranie Asrocka

miej mnie w du**e ale w przyszłości przypomnisz sobie że odradzałem asrocka nq

Bez przesady, że tak zaraz padnie, miałem już kilka ASrocków, które nigdy mi się nie zepsuły, tylko jedna pod Socket A, ale wtedy to były jeszcze badziewne płyty, ale miałem na Socket AM2, AM3 i nigdy nie było z nimi żadnych problemów. Teraz mam również ASRocka P67 Pro3 i jest wszystko ok.

Jeśli PCI-E 3.0 nie jest wymogiem, to i tak ciężko znaleźć płytę ze SLI do 500zł.