Skocz do zawartości

Zasilacz i szuszarka


Recommended Posts

Miałem kiedyś podobne zjawisko w zasilaczu Chiefteca z serii GPS (cóż, każdy od czegoś zaczynał przygodę z lepszym sprzętem ;)) i po 2-3 godzinach faktycznie nie dało się pracować przy komputerze albo oglądać filmów. Niestety nie podlegało to reklamacji, te Chiefteci tak po prostu miały...A co do Cooler Master i serii GX to się nie dziwię, bo wszystkie "gamingowe" zasilacze tej marki nie są zbyt ciche ;)

Link to post
Share on other sites

No właśnie może do momentu kiedy nie gram jest nie tak bardzo głośny,aczkolwiek w nocy go słychać.Ostatnio kolega złożył zestaw z http://www.ceneo.pl/12866527 i tam przy obciążeniu jest chyba ciszej niż u mnie przy przeglądaniu stron w necie.Napewno drugi raz już bym zasilacza coolermaster nie kupił,ale jest tak jak mówisz ja dopiero od kiedy mam ten zestaw zainteresowałem się podzespołami i nabyłem trochę wiedzy.

Edytowane przez lukas1910
Link to post
Share on other sites

Teraz muszę siedzieć na integrze. A każdy wie jaka jest tego wydajność... niby to najsilniejsza zintegrowana karta graficzna jaka jest na płycie głównej ale... dla mnie zbyt słaba, tylko do starszych gierek.

 

Ale jak na zasilacz za 270zł oczekuje się czegoś więcej jak od zasilacza od 100zł, a ten za 100zł chodzi u mnie ciszej i lepiej po za 2 bluescrinami (mam skoki napięcia na linii 12V). Na OCZu tego nie był ładnie trzymał napięcia ale był za głośny, doprowadzał do bólu głowy od szumu.

Link to post
Share on other sites

Ja mam OCZ SXS2 wersje 400 W.I jest dość cichy,słychać cichy szum powietrza ale w dzień to nie zwraca sie na to uwagi przy dzwiękach z otoczenia ale nic poza tym nie piszczy,nie terkocze nic.Dodam jeszcze,że mam kiepskiej jakości obudowę która przenosi łatwo drgania,przy czymś lepszy zapewne komputer chodził by jeszcze ciszej :) Ogólnie jestem zadowolony z tej zasiłki :)

 

edit: myśle że trafiłem na wadliwy egzemplarz po prostu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Ja posiadam OCZ fatal1ty 550W modular i słychać tylko lekki szum z odległości ok 20cm [ komp stoi na biurku nie jest schowany].

dysk mam tylko ssd, grafe msi cyclone 2, i performe cnps10x na 900 rpm także zasilacza nie słyszę nawet pod największym obciążeniem procesora.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...