Skocz do zawartości

Wymiana płyty na inną.


Recommended Posts

Witam,

mam dość duży problem bo potrzebuje PC na gwałt a nie mam płyty głównej, macie może jakieś propozycje pod zestaw:

Athlon II X3 455, 2GB DDR2 800MHz, Ati 5750 ?

 

Założeniem jest by nie był to Gigabyte bo maja zwaloną gwarancje i nie może być super droga, ale może być przyszłościowa z DDR3 i 2x PCIe 16x

Link to post
Share on other sites

Domyśliłem się że z pamięcią RAM do wymiany :)

 

Jak na razie chciałbym jakieś ciekawe propozycje, jeżeli warto to i 500 wydam, ale jeśli nie wykorzystam tego potencjału to nie warto chyba wydawać aż tyle na płytę.

 

OC mojego procesora będzie mizerne, ale mimo to chciałbym mieć dobrą sekcję zasilania.

Link to post
Share on other sites

troche drogo mi sie wydaje jak na te plyte, nie zeby byla zla ale nie warta 400

 

za te pieniadze mozna wiecej poprostu a juz szczegolnie pod multi gpu nawet jesli sie samemu nie wyklorzysta to latwiej sprzedac i z mocniejsza sekcja - ta plyta powinna byc w cenie max 330

 

zaproponuje te

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=115_380&products_id=40612

 

albo znacznie zejsc z ceny, bo tak to 410 za nic praktycznie

Edytowane przez lopez2
Link to post
Share on other sites

a chcesz plyte do pocisniecia x3 i max tanio czy raczej dolozyc 200 i miec na jakis tam zapas

ja bym proponowal kupic max tanio pod x3 a 150/200 przeznaczyc na cos innego

 

ale jak Ty?

 

zreszta i tak nie ma nic godniejszego uwagi niz (biorac pod uwage pesymizm gigaszrotowy)

http://www.ceneo.pl/13462397

Edytowane przez lopez2
Link to post
Share on other sites

Dobra, udało się odzyskać nową płytę główną po gwarancji i wygląda na to że wszystko sprawne, jak na razie nic się nie zawiesza itp.

No ale chcę sprzedać wszystko, czyli płyta +procesor +pamięć i kupić coś nowego w to miejsce (czyli do 800, max 1000zł)

Co chcę ? Płytę (jakaś dobra, za nie wygórowaną cenę dobrze by miała 2pcie, chyba że jednym głosem powiecie że lepiej jedna mocna grafika niż dwie słabe wtedy priorytet to mocna sekcja zasilania procesora), procesor (najlepiej ~4rdzenie) i pamięć (pewnie DDR3 1333MHz GoodRam).

Więc dacie radę coś doradzić do tej kwoty ? (odliczcie 80zł za pamięć, kupię ją najwyżej na raty czyli teraz 2GB a za miesiąc kolejne).

 

Jestem skłonny brać a6-3650 ale nie wiem czy warto, i czy lepszy nie będzie PII x4 955 ? (mowa i o OC i OEM)

Przeznaczenie ? Głównie gry, do programów i tak grafikę głównie używam.

Edytowane przez bullseye
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...