Skocz do zawartości

Recommended Posts

zalezy jakiej firmy zasilacz ?

Ps dałem ci linka do tego Radeona za 709 zł ;)

Ale kolego to Vapor X a nie toxic, nizsze takty ;d

 

Zasilacz to

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=14971

Da rady??

 

P.s w domu mam jeszc ze jedna barke 7200.12 specialnie kupilem wczesniej i teraz druga zeby miec raida 0 wiec na czym bedzie to lepiej dzialac?? a ten config z MSI dobry jest??

Link to post
Share on other sites

A co do GTX275 wiem dobra i fajna jest, ale jeden argument przemawia u mnie za radkiem, mianowice Dx10.1 ktory czesciowo zgodny bedzie z DX11 wiec bede mogl zagrac poczesci w tytuly z DX11.

DX 10.1 to tylko ,,niby" większa wydajność w porównaniu do DX10 i moim zdaniem to że ma dodaną jedną cyferkę więcej to nie znaczy że będzie bardziej zgodny z DX11>>> na kartach obsługujących DX10 też spokojnie pograsz w gry w DX11

Link to post
Share on other sites

A co do GTX275 wiem dobra i fajna jest, ale jeden argument przemawia u mnie za radkiem, mianowice Dx10.1 ktory czesciowo zgodny bedzie z DX11 wiec bede mogl zagrac poczesci w tytuly z DX11.

DX 10.1 to tylko ,,niby" większa wydajność w porównaniu do DX10 i moim zdaniem to że ma dodaną jedną cyferkę więcej to nie znaczy że będzie bardziej zgodny z DX11>>> na kartach obsługujących DX10 też spokojnie pograsz w gry w DX11

Czytalem wlasnie o tym w necie jak bede miec czas podam linka ale na bank jest czesciowo zgodny z DX11. Ale ten Toxic nie bedzie dobry?? Puszcze go na 1GHz i co... beda sie ciac gry??

Link to post
Share on other sites

 

 

 

zalezy jakiej firmy zasilacz ?

Ps dałem ci linka do tego Radeona za 709 zł ;)

Ale kolego to Vapor X a nie toxic, nizsze takty ;d

 

Zasilacz to

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=14971

Da rady??

 

P.s w domu mam jeszc ze jedna barke 7200.12 specialnie kupilem wczesniej i teraz druga zeby miec raida 0 wiec na czym bedzie to lepiej dzialac?? a ten config z MSI dobry jest??

Oj przepraszam nie zauważyłem ale tu masz XFX za 700 zł

http://allegro.pl/item709014905_xfx_rad ... ition.html

ale mi się wydaje że w tej cenie dostaniesz lepszy zasilacz wyżej koledzy pisali jakie ci proponują :o

Link to post
Share on other sites

Ceny z agito.pl

 

Procesor:Intel Core i7 920 2.66 GHz BOX-1017zł

Płyta główna:DFI LanParty DK X58-T3eH6-838zł(Bardzo dobra płyta do O/C i robienia SLI lub CF)

ram:OCZ DDR3 Triple Channel 3x2048MB 1600MHz CL7.0 BOX Platinum Edition-598zł

Dysk Twardy:Dysk twardy Seagate Barracuda ST3500418AS (500GB, 16MB, SATA/300, NCQ)-183zł

napęd:LG GH22NP20RBBB czarny OEM-98zł

Karta graficzna:ZOTAC GeForce GTX 275 896MB DDR3 PCI-E BOX-844zł(Kartę kręcisz i masz 285GTX w niższej cenie)

Obudowa:(a może zamiast tego Cooler Master to może to)Antec Gamer Nine Hundred-467zł

Zasilacz:BeQuiet Darkpower Pro 650W (BN073)-599zł(mocny zasilacz na pewno utrzyma ten zestaw i w przyszłości może być połączony z GT300)

Monitor:LCD LG 22" LCD W2243S-PF-592zł

 

Razem:5236zł(jeśli chcesz zestaw do kodowania filmów oraz gier to będzie najlepszy wybór,w przyszłości będziesz musiał kupić scythe Mugen 2 na procesor bo z boxowym nie poszalejesz z O/C)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

1.Asus Crosshair III Formula

Cena: 690zł

2.EVGA GeForce GTX 285 SC Backplate 1024MB DDR3

Cena: 1259zł

3.AMD Phenom II X4 965 Quad-Core 3.4GHz

Cena: 899zł

4.Benq E2200HDA

Cena: 559zł

5.Antec Gamer Three Hundred

Cena: 260zł

6.Seagate 500GB 7200rpm 16MB cache SATAII Barracuda 7200.12 [2x] RAID0

Cena: 380zł [2x]

7.LG GH22NP20 SecurDisc

Cena: 99zł

8.OCZ 4GB (2x2GB) 1333MHz CL6 Reaper

Cena: 390zł

9.BeQuiet DarkPowerPro 650W

Cena: 569zł

 

Razem: 5105zł

Link to post
Share on other sites

Hmmm dziekuje za odpowiedzi, wcozraj bylem w pracy wiec nie mialem kiedy odpisac. Jak juz na poczatku pisalem, mam jeden dysk w domu, wiec kupuje tylko jeden. A jesli chodzi o obudowe to nie mam zamiaru jej zmeniac na jakas inna bo tylko ta mi sie podoba i prosze zestawy budowac uwzgledniajac cene jej, rowniez monitor nie chce 22 cali tylko 24.

Aleks

Hmm zestaw bardzo fajny, tylko jednak ta cena, za duzo kurde no... nie mam tyle do dolozenia. 5000zl to totalne maximum i nie da sie wiecej. Ja szczerze sklanial bym sie do tej mojej propozycji z MSI X58 co podalem, jakbyscie mogli ja ocenic, albo tez myslalem nad zestawem z Phenkiem II 955BE i 4890 Toxic i zostaje mi jeszcze 400zl na dobra drukarke... Moim najwiekszym problemem jest to, czy warto doplacic do Core i7?? Czy to bedzie tylko lans?? Tez od zawsze mi sie podobaly multiGPU, i tez mam dylemat czy 4890 czy 4870 1GB CF?? CO do zasilacza, czy ten OCZ tak zwany silencer moze byc kiepski?? Glosny i nie wytrzyma??

Link to post
Share on other sites

do plyty na x58 nie potrzebujesz robic CF wydajniejsze i to sporo bedzie SLI 260

 

kiedy sie sklada kompa za 5 000 to pytanie czy wkladac i7 staje sie bezsensowne

za taka kwote to nawet nie nalezy wspominac - "kiedys dokupisz chlodzenie "- chlodzenie musi sie zmiescic i to z palcem w ...

 

zasilacz 600W za 600 zlotych to conajmniej przegiecie

niezmienia to faktu ze potrzebujesz zasilacza z 1 x 50A linia lub 4 x 20A

Link to post
Share on other sites

1.Procesor Intel Core i7 920 2.66 GHz BOX

Cena: 1017,00 zł

2.Płyta główna MSI Eclipse SLI + Karta Graficzna GeForce GTX 260 1792MB DDR3 Lightening

Cena: 1589,00 zł

3.Pamięć do PC OCZ DDR3 Triple Channel 3x2048MB 1600MHz CL7.0 BOX Platinum Edition

Cena: 598,00 zł

4.Dysk twardy Seagate Barracuda ST3500418AS (500GB, 16MB, SATA/300, NCQ)

Cena: 183,00 zł

5.Modecom Volcano 750W

Cena: 413,00 zł

6.Antec Gamer Three Hundred

Cena: 262,00 zł

 

Razem: 4053,00 zł by Agito.pl

 

 

Możesz jeszcze sobie dokupić drugiego GTX260 1792MB DDR3 Lightening.

Link to post
Share on other sites

Fajny zestaw ale jest parę ale dokładnie dwa:

1.pamięci od razu do wymiany na OCZ,Patriot,G.Skill lub w najgorszym wypadku Mushkin 2x2GB(kingstony nie są złą firma ale nie pakuje się takich kości do takiego zestawu)

2.po cholerę zasilacz 750W(a zwłaszcza do Phenoma)do takiego zestawu spokojnie wystarczy 650W tej samej firmy i to z dużym zapasem

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

1.Procesor Intel Core i7 920 2.66 GHz BOX

Cena: 1017,00 zł

2.Płyta główna MSI Eclipse SLI + Karta Graficzna GeForce GTX 260 1792MB DDR3 Lightening

Cena: 1589,00 zł

3.Pamięć do PC OCZ DDR3 Triple Channel 3x2048MB 1600MHz CL7.0 BOX Platinum Edition

Cena: 598,00 zł

4.Dysk twardy Seagate Barracuda ST3500418AS (500GB, 16MB, SATA/300, NCQ)

Cena: 183,00 zł

5.Modecom Volcano 750W

Cena: 413,00 zł

6.Antec Gamer Three Hundred

Cena: 262,00 zł

 

Razem: 4053,00 zł

 

 

Możesz jeszcze sobie dokupić drugiego GTX260 1792MB DDR3 Lightening.

Jest parę ale:

1.autor powiedział że chce tą konkretna obudowę Cooler Mastera więc odlicz 400zł

2.nie widzę sensu pakowania się w SLI już lepiej kupić jedna mocną kartę pokroju HD4890,275GTX,285GTX

3.lepiej już kupić samą płytę a nie zestaw z MOA 2009 który jak sądzę wybrałeś

4.Zasilaczdo wymiany na BQ Dark power pro 650 lub Antec True Power 650

Link to post
Share on other sites

alex128

 

na jakiej podstawie sadzisz ze lepiej wydac 1300 na gxt 285

niz 1300 na SLI gtx260?

 

dlaczego wpakowales najdroze zasilacze w swojej kategorii jakie istnieja czyzby autor napisal ze potrzebuje sie lansowac jako posiadacz wyjatkowego zasilacza?

Link to post
Share on other sites

lopez2, akurat ja będę miał (bo jeszcze czekam na kompa) trochę mniej prądożernego kompa bo i7 + 4870 i mój zasilacz corsair 450W będzie pracował na granicy swoich możliwości po dobrym OC.Tutaj jest mocniejsza grafika, więc jeśli będzie kręcił to nie widzę przeciwwskazań do zasilacza ok. 700W, żeby był obciążony tak max w 70%, żęby nie wył jak wilk.

 

Sam biorę pod uwagę corsair 650w,750w i 620w.

Link to post
Share on other sites

tak sądziłem że zaraz się odezwiesz a dlaczego sądzisz że robienie SLI z dwoch 260tek jest korzystne bo dla mnie nie?.Nie każde gry obsługują SLI a praktycznie rzadko które i wtedy wydajność masz równa jednej 260, a jak biorąc już sprzęt za taką kasę to wole wpakować w jedna mocna kartę która nie dostanie zadyszki przy tytule nie obsługującym SLI.A co do zasilacza a po co Modecom i to jeszcze z 750W(nierealne) jak za 600zł mam mocny zasilacz 650W który utrzyma zestaw z 295GTX i Core i7 i przy tym będzie cichy a nie jak modecom będzie wył(wiem coś o tym bo tez miałem Volcano 750W a zestaw podobny).

 

_nick_:

Aleks128 używaj opcji edytuj.

Link to post
Share on other sites

Aleks

nie ma starego tytulu przy ktorym podkrecony gtx 260 55nm dostanie zadyszki

wszystkie nowe - topowe (dla mniej waznych tytulow 260 to rowniez nadmiar) gry beda obslugiwaly SLI wiec praktycznie nie ma sprawy, Napisane dla dx 11 wrecz obowiazkowo obsluza multi

 

Przyrost wydajnosci to ponad 50% w stosunku do gtx285 w tej samej cenie wiec niewidze powodu by kogokolwiek przekonywac ze powinien sie ograniczac do 1 gpu

 

Nick

rowniez nie widze przeciwskazan do b. mocnego zasilacza i b.dobrego - jak narazie to widze je co do ceny ktora niekoniecznie musi zadowalac autora ale jesli mu sie wmowi ze tyle wlasnie powinien wydac - to byc moze wyda , a zbytecznie

 

corsair 750TX jest piekny ;) tagan700BZ rowniez - wielka moc , niskie obciazenia przy max sprzecie - cisza , cena wszystko dla ludzi za rozsadne pieniadze (420-450) zreszta to sprzety bardzo grubo nadmiarowe. Autorowi wrecz zbyteczne a gdzie tu do prawie 6 stow za zasilke

Link to post
Share on other sites

nie ma starego tytulu przy ktorym podkrecony gtx 260 55nm dostanie zadyszki

wszystkie nowe - topowe (dla mniej waznych tytulow 260 to rowniez nadmiar) gry beda obslugiwaly SLI wiec praktycznie nie ma sprawy, Napisane dla dx 11 wrecz obowiazkowo obsluza multi

Przyrost wydajnosci to ponad 50% w tej samej cenie wiec niewidze powodu by kogokolwiek przekonywac ze powinien sie ograniczac do 1 gpu

 

Nick

rowniez nie widze przeciwskazan do b. mocnego zasilacza i b.dobrego - jak narazie to widze je co do ceny ktora niekoniecznie musi zadowalac autora ale jesli mu sie wmowi ze tyle wlasnie powinien wydac - to byc moze wyda , a zbytecznie

Lopez

A miałeś ten zasilacz czy nie bo jak pisałem wcześniej przy stresie(dłuższej zabawie czyli około 30min zaczął wyć nie miłosiernie i to nie tylko mój zasilacz tak działał , kumpel tez miał volcano tylko wersje 550W u niego brzmiało to jak odkurzacz u mnie jak głośna suszarka)

 

A co do kart i tak mnie nie przekonasz bo dla mnie to jest bez sensu robienie SLI i CF z 260 a zwłaszcza jak można kupić za ta cenę najmocniejszy układ jedno rdzeniowy i dopiero w przyszłości zrobić SLI z 285 i wtedy byłby to sens a nie wyrzucenie pieniędzy w bloto.

Link to post
Share on other sites

nieproponowalem Volcano 750 - dobrze ze odradzasz jego cena to zreszta chyba zart

dobry w swojej cenie bylby dopiero modecom 850 (inny rozklad linii) ale tez z wymiana wichra

 

niechce Cie przekonywac do SLI ani CF - Twoja sprawa ale autor jest przekonany i slusznie wiec po co mu odradzasz skoro Twoja racja jest mniejsza niz jego

Link to post
Share on other sites

nie ma starego tytulu przy ktorym podkrecony gtx 260 55nm dostanie zadyszki

wszystkie nowe - topowe (dla mniej waznych tytulow 260 to rowniez nadmiar) gry beda obslugiwaly SLI wiec praktycznie nie ma sprawy,

tu sie mylisz :cry: Gothic III i dodatek do niego tną się równo nawet na tej karcie :cry: A gra z 2006 r ;)

 

wg mnie jedna, mocna karta, Phenom II i zasilacz 650W to optymalny wybor :o

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...