Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam poszukuje słuchawek w cenie 100~150 zł i piorytetem jest dzwięk,mikrofon i nauszniki nie zrobione z materiałów skóro podobnych(chodzi o to żęby nie dochodziło do "zapłonu" uszów). Zastanawiałęm się nad Sansheinerami(czy jak to się pisze) HD 202 i dodatkowym mikrofonem ale jak założyłem HD201(jak się orientuje to HD 201 i HD 202 mają takie same okładziny nauszników) i poczułem tą skórkę to mnie to nie zadowoliło (przeszed mnie jakiś dreszcz i mrugnełą przeszłość jak miałęm tanie słuchawki z takiego rodzaju materiału aaaaa...). Czy istnieje możliwość zamiany nauszników na jakieś materiałowe czy coś(w tym Sanshainerach (czy jak to się pisze)) albo czy istnieją alternatywne słuchawki spełniające takie wymagania mające porównanie z HD202?(Creative Fatality odpadają bo się wejścia cały czas psują)

Edytowane przez rajt14
Link to post
Share on other sites

HD202 mają taki sam materiał jak HD201, ale muszle są bardziej miękkie i lepiej przylegają, używałem pół roku i można mieć na uszach godzinami i nie płoną, są ciepłe ale nie płoną, no i brzmią całkiem przyzwoicie jak na tanie słuchawki, także ten model mogę śmiało polecić,

do tego mikrofon TRACER TRS-MC V3 (wiem brzmi jak herezja ale w tej klasie to dobry model) i będzie dobry komplet

Link to post
Share on other sites

Fatality jak się wejścia psują ja już nich korzystam dobre 1,5roku;d . Zero oznak negatywnych.

Fatality polecam oraz HD202 i HD201. :D Fakt mają tandetny kabel ale co ty chcesz za tą cenę.

Do czego słuchawki chcesz żeby ci służyły jak do gier to Ftallity jak muzyka to Hd-ki bierz.

Ja kupił fatality głownie do (CS)

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

Ja polecam Pioneer SE-M390. Są wygodne i mają materiałowe wykończenie http://www.ceneo.pl/1511151

Ja owe Pioonery zakupiłem wczoraj. Muszę stwierdzić, że w tej cenie naprawdę nie znajdziesz nic lepszego. Słuchałem wszystkiego, dokanałówek, sennków hd 202, 215, akg k518 i Piooner se-m390 wypadły najlepiej. (słucham ich z odtwarzaczem sansa clip+)

 

PS. Mam pytanko - czy przy wysokiej głośności można zwalić w tych Pioonerach przetworniki (głośniki) ? Pytam tak z ciekawości, bo nie wiem czy to w tych słuchawkach normalne ale przy normalnej głośności i mocnych basach słuchawki drgają (ale tylko jak przyłożę palec i to przy tym bardzo mało, prawie nieodczuwalnie - chcę wiedzieć czy to w tych Pioonerach norma)

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

osobiście pracuje na Philips'ach SHP2500 i jestem z nich bardzo zadowolony. Nie są to może słuchawki najwyższej klasy ale do posłuchania muzyki w porach nocnych w zupełności mi wystarczają. Mają bardzo przyjemne w dotyku oraz wygodne nauszniki wykonane z materiału i mimo, że używam ich od długiego już czasu nic się z nimi nie dzieje. A co do mikrofonu wystarczy Ci kupić doczepiany do kabla.

 

pozdrawiam, Grongow.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...