Skocz do zawartości

LG Swift 3D czy LG P990 Swift 2X


Recommended Posts

Ja bym ten temat jeszcze rozwinął. Zależy ile masz dopłacic, bo może masz na tyle wysoki abonament, że obydwa modele są po 1zł albo za jakieś niewielkie pieniądze. Jeżeli ktoś nie miał tego telefonu to może nie znać jego mozliwości. Pomijam gry w 3d bo to rzeczywiście bajer ale asphalt w 3d to niezła zabawka. Ale na poważnie - największy plus tego aparatu 3d to możliwość robienia zdjęć z głębią, mimo tego, że obiektywy są blisko siebie to zdjęcia widoków są naprawdę wspaniałe, no i filmy... mozna wrzucić odrazu do portalu youtube 3d i oglądać filmiki innych którzy wrzucili tam zdjęcia. Wystarczy wykupić niewielki pakiet internetowy u operatora aby cieszyć oko takimi bajerami, no i oczywiście oglądanie filmów pełnometrarzowych w 3d. Może i ja wyolbrzymiam, i powiecie, że podniecam się zabawkami i bajerami, ale któż z nas tego nie robi myśląc o smatphonach w tym przedziale cenowym.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez max_2
Link to post
Share on other sites

zgadza się obydwa mam po 1zł

i tak cały czas myślę jaki kupić, mówią że z Tegrą jest szybszy z tego co tam szukałem w specyfikacjach

to jest trochę szybszy

a do tego ma układ graficzny czego 3D nie ma

a co do tego 3D to jest duża różnica w wielkości wyświetlacza ?? czy to takie pare milimetrów ?

Edytowane przez CzesioBF2
Link to post
Share on other sites

Mówię ci stary. 3D to bajer. Obecnie 3D jest wszędzie i niedługo będzie zupka chińska z makaronem 3D. Bajer nic więcej a płacić tylko musisz. I jeszcze bardzo mocny argument przeciwko 3D. Na tym LG 3D zrobisz 1-3 filmy w 3D i bateria odmówi posłuszeństwa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dwurdzeniowa Tegra ma już wbudowaną grafikę więc spokojna twoja głowa. A ta grafika akurat bardzo dobra jest więc z grami nie będziesz miał problemu. Ogólnie jeżeli miałbyś wybierać TYLKO między tymi dwoma telefonami to Swift 2x wygrywa bezpodstawnie :)

 

 

<pozdro>

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niby macie rację, a z drugiej strony nie...

Po pierwsze Mixtape nie szkoda kasy bo autor napisał, że oby dwa telefony ma po złotówce.

Po drugie napisałeś, że w 3d filmy dużo zajmują. Masz prawo nie wiedzieć, że ma wbudowaną pamięć 8 GB i obsługuje karty do 32 GB. Ale chyba nie mówiłeś o filmach pełnometrażowych. A jak nie będzie miał ochoty to sobie wyłączy tryb 3d i nakręcili normalny film.

Po trzecie ten dwurdzeniowy procesor w P920 naprawdę jest taki zły czy trochę przesadzacie...

Po czwarte piszecie o grach, być może to jest jakaś młoda osoba, która chce sobie czasem pograć, będzie chciała sobie zakupić jeden z 23 tytułów gameloftu, które są obsługiwane w 3d i co będzie musiałsobie poczekać na wymianę telefonu.

Uważam, że minimalnie mocniejszy procesor, który i tak nie jest na dzień dzisiejszy i pewnie długo nie będzie w 100% wykorzystywany nie jest argumentem aby wziąść ten telefon. A ciekawy jestem czy Mixtape miałeś ten telefon w użytkowaniu czy opierasz się na specyfikacji i opinii innych forumowiczów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...