Skocz do zawartości

tajne bany, tajne ostrzezenia?


Recommended Posts

ciekawym kto dal mi ostrzezenie i za co?

to jakies tajne stowarzyszenie ostrzegaczy, fanboyow czy innych podplaconych cichodup....wlazcow?

 

komu cos nie pasi ? sobie rzuca banami jak mu pasuje ? pajac jakis? czlowiek systemu ? dorobkiewicz ktorego prawda w oczy kole a wazniejsze od prawdy trzy punkty u bossa dorobkiewicza?

 

kto?

 

kiedy sie daje ostrzezenia to sie wystawia powod wydania ostrzezenia, tu co jest ?

Edytowane przez bazyli
Link to post
Share on other sites

ciekawym kto dal mi ostrzezenie i za co? to jakies tajne stowarzyszenie ostrzegaczy, fanboyow czy innych podplaconych cichodup....wlazcow? komu cos nie pasi ? sobie rzuca banami jak mu pasuje ? pajac jakis? czlowiek systemu ? dorobkiewicz ktorego prawda w oczy kole a wazniejsze od prawdy trzy punkty u bossa dorobkiewicza? kto? kiedy sie daje ostrzezenia to sie wystawia powod wydania ostrzezenia, tu co jest ?

Welcome to Benchmark!
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

dementor

sie nie pytanm czy zasluzylem ja sie pytam za co

 

bo dziwne to ze jakos nie ma zadnego uzasadnienia tego ostrzezenia

 

 

"welcome to bench" to Wy tu tak przywykliscie do takich praktyk, i tak nic jakby to byla normalnosc ?

 

dacie sobie wejsc na glowe raz w drobnej sprawie to potem wytrzepią was jak chca i kiedy sie spodoba - a pozniej placz "coz zrobic oni maja sile przebicia " - mają ... boscie ją oddali

 

za kazde potwierdzone dzialanie bez pokrycia powinniscie sie organizowac w protest a nie takie - ee tam norma

Edytowane przez bazyli
Link to post
Share on other sites

Ja już przyzwyczaiłem się do "kultury" panującej na forum.

Zrobiono już ze mnie "oszusta", "chama", "prostaka" itd.

 

Jednym zdaniem atmosfera jak w rodzimym bu%delu.

 

No cóż w związku z tym wchodzę tutaj jak najrzadziej.

 

A to forum najbardziej kojarzy mi się z majkelem czy jak go tam zwą.

PS. I nie chodzi mi nawet o jego zachowanie, ale gość wchodził praktycznie na kazdy zalozony temat na forum i zawsze coś pisał(nie zawsze wnoszącego coś pozytywnego)

Edytowane przez Baurus
Link to post
Share on other sites

A to forum najbardziej kojarzy mi się z majkelem czy jak go tam zwą.

PS. I nie chodzi mi nawet o jego zachowanie, ale gość wchodził praktycznie na kazdy zalozony temat na forum i zawsze coś pisał(nie zawsze wnoszącego coś pozytywnego)

 

A to Ci heca... przez rok miałem bana (nie za to, za coś innego), ale dalej miałeś moje posty w każdym temacie :wariat:

 

Ale i tak czuję się zaszczycony :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...