Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardzo ładnie sie prezentuje. Jak mi ten padnie to kupie takeigo jak ty masz. :rotfl:

zrobisz bardzo dobry zakup :> a i jeszcze jedno zycze tobie zebys mial tez egzemplaz z fabryki z rawicza

Może sie trafi z Polski a moze z Chin hehe. Oczywiście że lepsze z Polski. Nawet jakieś tam ankiety mówią że Polacy są dokłądniejsi i wydajniejsi.

Link to post
Share on other sites

Również mam BenQ G2220HD od kilku dni (w środę do mnie przyjechał) i jak na razie zauważyłem same plusy. Jedynie do kątów można się przyczepić ale w końcu to TN.

 

Tamten LG też jest fajny ale dużo droższy. Osobiście wolę LG i Samsung'i ale ja musiałem kupić monitor natychmiast (stary wyzionął ducha) i nie miałem możliwości dozbierać kasy.

Link to post
Share on other sites

22 cale i FHD to zly pomysl.

Ja mam 1680x1050 i nie wyobrażam sobie ani o ciupkę mniejszych pikseli. 1920x1080 to nawet sporo jak na 24'. IMO ta rozdzielczość jest odpowiednia od 26' do góry.

Także odradzam ten monitor.

Link to post
Share on other sites

22 cale i FHD to zly pomysl.

Wszystko bedzie za male :o

bez obrazy ale co bedzie za male jak np rozdzielczosc 1024x768 bedzie natywna do 22cali to co pasek startu bedzie duzy smieszny jestes natywna rozdzielczosc to taka ze jest dopasowana do monitora i niewazne czy to bedzie 2000x2000 czy full hd jak natywna to pasek start bedzie w normalnych rozmiarach jak monitor ma rozdzielczosc natywna 1920x1080 to bedzie normalny pasek ale jak naprzyklad rozdzielczosc natywna bedzie 1680x960 a ty ustawisz 1920x1080 to wtedy pasek moze byc maly a cale za wiele do zeczy nie maja wiec prosze nie pisac takich herezji :]:D
Link to post
Share on other sites

22 cale i FHD to zly pomysl.

Wszystko bedzie za male :o

bez obrazy ale co bedzie za male jak np rozdzielczosc 1024x768 bedzie natywna do 22cali to co pasek startu bedzie duzy smieszny jestes natywna rozdzielczosc to taka ze jest dopasowana do monitora i niewazne czy to bedzie 2000x2000 czy full hd jak natywna to pasek start bedzie w normalnych rozmiarach jak monitor ma rozdzielczosc natywna 1920x1080 to bedzie normalny pasek ale jak naprzyklad rozdzielczosc natywna bedzie 1680x960 a ty ustawisz 1920x1080 to wtedy pasek moze byc maly a cale za wiele do zeczy nie maja wiec prosze nie pisac takich herezji :]:D

Smieszny to Ty jestes czlowieku.

Optymalny ekran pod Full HD to zawsze bylo i bedzie 50 cali.

 

Nawet mi sie nie chce tego wyjasniac. Zgoogluj to.

Link to post
Share on other sites

:rotfl: moja odpowiedz byla na to co ty wypisywales ze bedzie cos zamale a nie o optymalnych calach do fullhd

Tylko zalamac rece mozna...

 

Poczytaj na google...

spoko spoko to napisz wszystkim ze nie warto jest brac monitora full hd jak nie ma 50cali w zwyż bo bedzie cos zamale do tej pory nie wiem o co tobie chodzi mam monitor 22cale full hd i widze znaczaca roznice miedzy full hd a nizszymi rozdzialkami
Link to post
Share on other sites

Mowie tylko ze juz przy 24 calach wszystko jest dosc male.

 

Full HD to cos w okolicach 2,3 mpx.

 

Wyobraz sobie te 2.3 miliona jako ziarenka, im mniejszy ekran tym bardziej upchane sa.

Nikomu nie mowie ze nie warto brac Full HD dopoki nie ma 50 cali, po prostu mysle ze branie czegos mniejszego niz 24' z rozdzialka Full HD moze bardzo sukcesywnie meczyc oczy.

Link to post
Share on other sites

wiem o co tobie chodzi ale full hd do 22 bedzie dobrze jak dla mnie jest warto kupowac monitory 22cale z fullhd bo widac ta roznice w porownaniu do mniejszych rozdzielczosci poza tym na np 50 calach widac pixele a jak upchnie sie to do 22 cali to nie widac pikseli np w css piksele widze tylko na malych napisach na broni a tak to wszystko piekne bez pixelozy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...