Skocz do zawartości

Revoltec Armor MX - czy warto??


Recommended Posts

Witam. Planuje kupić sobie za kilka dni obudowę do nowego kompa i znalazłem jedną, która odpowiada mi z wyglądu i na pierwszy rzut oka z parametrów. Chciałbym Waszej opinii na temat czy jest ona dobrze chłodzona(moim zdaniem tak) i w miarę dobrze wyciszona. Za opinie z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Chyba zły masz opis w tytule powinno być Thermaltake Armor + MX a nie Revoltec chyba, że mi się coś pomyliło ;)

 

//EDIT//

 

ile chcesz przeznaczyć $$ na budę? to może poszukamy coś lepszego :)

 

Ja mam podobna obudowę Thermaltake Armor Jr. temperatury są niezłe nie narzekam teraz po małym moddingu wydaje mi się, że temperatury jeszcze spadną w dół ta obudowa TT Armor + MX ma na topie miejsce na coolera więc powinna spisywać się dobrze :co:

 

Warrk

P.S. Wedlug mnie nie jest warta swojej ceny, taniej mozna kupic lepiej wentylowane budy, a wyglad to rzecz gustu...

Zgadzam się z Tobą za budy TT trzeba jednak zapłacić troszkę wiem coś o tym i gdybym teraz miał kupować nową budę na pewno nie byłby to TT tylko coś lepszego i w rozsądnej cenie ;)
Link to post
Share on other sites

Faktycznie, pomyliłem się, sorki. Na budę mam max 550, ale ani złotówki więcej. Zależy mi na oknie i oczywiście porządnym chłodzeniu. Nie znam się na obudowach bo nigdy nie zmieniałem, ponieważ nie miałem powodu, więc nic dziwnego, że źle wybrałem. W takim razie byłbym wdzięczny za jakieś propozycję, ale zależy mi na designie równie jak na wydajności chłodzenia.

Link to post
Share on other sites

A więc... Zastanawiam się nad Lian Li PC-60FW oraz NZXT Guardian 921 i chciałbym żebyście powiedzieli mi w jakim stopniu są one wyciszone, czy ich wiatraki nie psują ich ewentualnego dobrego wyciszenia, oraz czy chłodzą tak samo jak wyglądają;)

Link to post
Share on other sites

A więc... Zastanawiam się nad Lian Li PC-60FW oraz NZXT Guardian 921 i chciałbym żebyście powiedzieli mi w jakim stopniu są one wyciszone oraz czy chłodzą tak samo jak wyglądają:)

 

Ja osobiście brałbym obudowę Li PC-60FW jest solidnie wykonana jak przystało na Lian Li :co: posiada 2 wentylatory pierwszy z przodu 14cm który wdmuchuje powietrze do środka i przy okazji chłodzi dysk/i a drugi 12 cm wentylator umieszczony na tyle będzie je wyciągał z obudowy więc powinno być dobrze sam tak mam i temperatury są ok ;) obudowa jest warta swoich pieniędzy więc na Twoim miejscu bez zastanowienia bym ją brał ciekawy ma design + montaż zasilacza na spodzie obudowy ;)
Link to post
Share on other sites

No cóż... Przekonaliście mnie do lian li. Mam nadzieję, że się nie zawiodę;) dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

a konkretnie który model Cię przekonał Lian Li PC-60FW czy może Lian Li PC-A10B? tak pytam z ciekawości :o ja też mam nadzieje, że będziesz zadowolony z nowej obudowy 8-)
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

montaż zasilacza na spodnie obudowy to jakaś bzdura jest... przecież to jest jeden z bardziej grzejących się podzespołów komputera...całe ciepło które oddaje zasilacz idę do góry, grzejąc przy okazji wszystko po drodze...

Cause zabłysnąłeś swoim pierwszym postem niema co...

 

Jak byś zauważył to wentylator wciąga powietrze do zasilacza i wyrzuca na zewnątrz obudowy chłodząc go a że zimne powietrze jest na spodzie obudowy to też wciąga najchłodniejsze.

 

A po 2 do gdzie obudowa ma spodnie ? :D

 

A co do tematu to Wysoka półka cenowa i średnią wybrałeś tą budę mogłeś szukać czegoś lepszego kosztem renomy firmy oraz jakości wykonania (ale mimo wszystko w tej cenie tylko są dobrze wykonane budy.)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...