Skocz do zawartości

Recommended Posts

No więc po przeczytaniu newsa na benchmarku odnośnie zwiększenia wydajności dzięki systemowi win 8 i postanowiłem to sprawdzić. Na początek pobrałem sobie wersje 4.8 GB, jakie było moje rozczarowanie kiedy okazało się że nie mam płyt 8 GB :/ no więc postanowiłem spróbować zainstalować system z dysku usb, a w między czasie ściągałem BF3, no niestety nie poszła taka instalka, ehh, więc pobrałem wersje windy w rozmiarze 3 GB z kawałkiem , w trakcie pobierania odpaliłem BF3, i co?? i po 15 minutach rozczarowania dałem sobie spokój z tą betą. No i w końcu koło godziny 23:50 przystąpiłem do instalacji tego super systemu win 8 w wersji testowej. I w końcu jest godzina 00:30 odpalamy świeży system i teścik w 3DMark Vantage, aby zobaczyć ten skok wydajnościowy. eheee skok taki, że szok :/

A tu porównanie ....

Windows 7

Dołączona grafika

Windows 8

Dołączona grafika

Więc tak to wygląda na chwilę obecną, postaram się jeszcze w grach to sprawdzić, ale po tym benchmarku nie za bardzo widzę sens w tym. Jeśli taki wzrost wydajności szykuje się w buldogach jak i w tym win 8 w stosunku do win 7 to chyba poczekam aż stanieją i5. Ehh te newsy na benchmarku...
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hm, może moje pytanie zabrzmi niepoważnie ;), ale nigdzie nie mogę w sieci znaleźć screenów z windowsowych gierek - saper, solitaire itp. na Windows 8. Czy te gry są zaimplementowane w system, czy dorzucili jakieś nowe "pożeracze" czasu. Byłbym wdzięczny za screeny - chodzi mi głównie o poczciwego, starego pasjansa (solitaire) :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...