Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do telefonu z mp3


Recommended Posts

Witam,

tak wiem, tematów o słuchawkach było już kilka, nawet ostatnio był dość podobny dotyczący dokanałówek, niemniej moja rozterka polega w mniejszym stopniu na wyborze nowych słuchawek a w większym na tym, jak wysokiej klasy model trzeba wybrać, żeby usłyszeć wyraźną różnicę w porównaniu ze słuchawkami dousznymi dołączonymi do mojego wysłużonego już nieco, ale spełniającego wszystkie moje oczekiwania Sony Ericssona W595 albo z dokanałowymi, które kupiłem z poprzednim SE (też z serii Walkman). Zdecydowany jestem na dokanałowe, ponieważ z 2 par, które obecnie posiadam właśnie takie grają w przyjemniejszy dla mnie sposób. Rozważam następujące modele:

JAYS a-JAYS Three

Sennheiser CX 400-II Precision

Phonak Audeo PFE 012

Wszystkie powyższe mają dobre opinie, jeżeli chodzi o jakość dźwięku i wszystkie odpowiadają mi pod względem stylistyki/konstrukcji (preferuję przewód wiszący zamiast prowadzonego za uchem i żadnych udziwnień typu zauszniki i inne duperele, dużo jeżdżę na rowerze, również zimą i słuchawki muszą być wygodne pod czapką zimową). No i teraz rozkminka: czy a-Jays'y za ok 150 zyli zagrają wystarczająco dobrze w porównaniu z moimi obecnymi słuchawkami? Czy może warto dorzucić drugie tyle do Phonaków Audeo z przetwornikiem zbalansowanym (nie żebym się na tym znał, ale wiem że zbalansowany jest, przynajmniej teoretycznie lepszy niż dynamiczny)? A może brać wypośrodkowane cenowo Sennheisery? Najchętniej przywitałbym opinię kogoś, kto przesiadał się z takich standardowo dorzucanych do telefonu muzycznego słuchawek na coś wyższej klasy. Dzięki za wszelkie porady i wskazówki.

Jeszcze jedno: wolałbym słuchawki bez pilota na kablu z prostym jackiem (nie kątowym).

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...