Skocz do zawartości

Walka rewanżowa PUDZIANA z THOMPSONEM


Recommended Posts

Nie wiedzialem, ze taka walka sie odbedzie.

 

Dzieki za info!

 

W zasadzie to juz ostatnia szansa dla Pudziana w MMA, jezeli teraz nic ciekawego nie pokaze to moze skonczyc sie kasa za reklamy :)

Mysle, ze Pudzian moze cos tym razem zdzialac (jezeli wzial sie na serio za trening, a nie jakies pierdu pierdu jak wczesniej).

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście uważam, że z Polskich zawodników MMA, to tylko Kułak i Khalidov są na prawdę na światowym poziomie. Pudzian dalej jest amatorem, i wiele wody w Wiśle upłynie zanim to się zmieni. No ale zobaczymy, ma warunki fizyczne, i jak popracuje nad techniką i kondycją (często nie wyrabia po kilku minutach walki), to kto wie...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Akurat jestem fanem k1,mma już nie bardzo ,ale Pudziana uwielbiam za to co w strongmanach zrobił,w mma ma duża szanse ,ale jego kondycja jest po prostu tragiczna ,silą ciosu to jakaś pomyłka jeden strzał od Remy bonjasky i Pudzian kwiczy,rewanż nic nie da,dziwi mnie to ze od razu idzie Pudzian na głęboką wodę.NO ale będę trzymać kciuki za wygraną walkę Mr dominator:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Druga runda była zdecydowanie dla Pudziana, piersza lekka przewaga Thompsona. Imo powinien być remis. Za to Mamed pokazał klase :)

Chyba inną walkę oglądaliśmy. Cała pierwsza runda była dominacją Thomsona, trzy obalenia z jego strony, cały czas był z góry, obchodził go praktycznie jak chciał. Mariusz jedynie odgryzał się lowkickami (choć IMO zbyt niskimi by mogły zrobić krzywdę Thomsonowi). Druga runda IMO remisowa.

 

http://www.youtube.com/watch?v=199hoILBrlY

Link to post
Share on other sites

No i wygrał tylko thompsoną

I mial racje. Tez sie napalilem na te walki, Mamed (Mariusz ? hehe) robil za "twarz wieczoru". Troche sie nabzdryngolilem przed TV i mialo byc fajnie, ale pierwsze moje komentarze do syna, ktory tez sobie ogladal, byly troche nietrafne.. hehe.. ja mowie "patrz, ten juz przegral", a tu dogrywka. Z Pudzianem sprawa kontrowersyjna. Coz... otrzezwienie przyniosl poranek, a z nim nowe wiesci tlumaczace wszystko, ze wyniki KSW byly ustawione pod tytul. I w sumie zgadzam sie z Angolem, ze jak ta organizacja chce byc powazna i zeby ktokolwiek z topu na niej walczyl bez obaw, ze jego wizerunkiem zabawia, sie jak obes*anymi gaciami, to wyniki sedziowania musza byc uczciwe.

Edytowane przez jeomax.co.uk
Link to post
Share on other sites

Thompson dobrze powiedział... szkoda że puścili reklamy w trakcie kiedy,,jechał" jednemu z tych szefów tego KSWu.

 

Jedna wielka komercja i ten non-stop reklamowany Samsung Galaxy Tab - strasznie mnie wkurzał..., KSW 18 będą reklamowane produkty z Biedronki.

Wracając jeszcze do Thompsona, dziwne że nie dali małego wyjaśnienia po reklamach i wszystko ucichło, czekam na to co Thompson powie lub już powiedział po tej walce.

 

Mamed - normalny chłop, zero cwaniaka a to, co wyczynia jest po prostu MASAKRĄ. Chyba większość się zgodzi że marnuję się w KSW.

Pudzian - Lubie go, ale moim zdaniem powinien zakończyć karierę jak Strong Man u szczytu sławy, a nie bawi się teraz w MMA...rozumiem że może to lubić i wszystko jest okey...ale trochę za późno się za to bierze: nie ten wiek, nie ta kondycja.

Link to post
Share on other sites

Sorki za złe przedstawienie Polski bo szanuję nas jako naród ale tak już jest, że nasz szołbiznes jest niskich (filmy, muzyka, TV itp.) lotów a ambicjonalnie to chcemy być jak Ameryka. Jakby tego było zdaje się, że zamiast tworzyć coś swojego to nieudolnie kopiujemy stare amerykańskie kotlety zza oceanu a efekt wszyscy widzą - jeśli jest coś gorszego od kiczu to tylko jego nieudolna kopia. Stąd na arenie Drzyzgi, Kamele i cała reszta polskich celebrytów przez małe C bo gwiazd to my nie mamy. Ostatnią wielką gwiazdą i człowiekiem był Adam Małysz, w sumie nadal jest.

 

Czekać tylko aż w ringu wystartuje Krzysztof Ibisz versus Bracia Mroczkowie a wszystko komentować będzie Michał Piróg.

Link to post
Share on other sites

I bardzo dobrze że unieważnili tę walkę. Bo to całe KSW to jakaś farsa. Jedynie Mamed ma coś do pokazania. :) A propo Małysza do on zawsze był jest i będzie jedynym sportowcem który coś osiągnął w sporcie poprzez własną ciężką pracę :) Drugiego takiego już na pewno nie będzie.

Link to post
Share on other sites

A pudzian?. Gdyby nie* jego podboje kulinarne, mma i reszta telewizyjnej komercji, kojarzony byłby tylko z najsilniejszym człowiekiem świata. Ma gościu ogromne serce do walki, ale tak jak napisałem wcześniej trochę za późno na MMA, ale to już jego wybór i jak czerpie z tego radość i korzyści majątkowe to czemu nie :)

Edytowane przez iCudi
Link to post
Share on other sites

Siema zielony, kupę lat %-)

 

Ja jeszcze przed werdyktem stwierdziłem że jak nie będzie dogrywki to będzie żenua jeżeli postawią na Pudziana ;)

 

Ogólnie wrażenie takie, Pudzian zero pomysłu w parterze, za techniki duszenia to nawet niech się nie bierze bo ma za krótkie ręce i wyraźnie mu biceps przeszkadza :P

Poza tym miał że tak powiem sytuację podbramkową przy linach i jeżeli nie kończy takich akcji bo nie wyrabia kondycyjnie to niech sobie da chłop spokój ;)

5:51 w tym filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=4pHNwnbKKuY&feature=related

Edytowane przez RAKU 44
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...