Skocz do zawartości

Słuchawki same się zepsuły?? Logitech OEM PC860


Recommended Posts

Mam problem - dziś rano używałem moich słuchawek i działały bez zarzutu. Wyszedłem na dwie godziny z domu, zostawiając wpiętą wtyczkę od słuchawek (od mikrofonu wbudowanego w nie nie była wpięta bo nie używam go). Lapek pracował normalnie, jak wróciłem to działał bez zarzutów (jakby jakiś skok napięcia był to by go chyba spaliło ze słuchawkami) ale słuchawki już nie. Dzwięk w nich jest cichy, słuchać szumy i trzaski, głosy są zniekształcone ;) lapka ani słuchawek nikt nie ruszał, ani na przewodzie ani na samych nausznikach nie ma żadnych śladów uszkodzeń. Sluchawki były używane często, ale dbałem o nie, nie spadły mi nigdy. Kupiłem je w lutym. Mozliwe żeby się same z siebie zepsuly?? Jest to dokładnie ten model:

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... PC860.html

 

narazie nie mam możliwości by sprawdzić je w innym kompie ani też drugich słuchawek by sprawdzić, czy gniazdo audio działa poprawnie. Stąd pytanie, czy się same mogły zepsuć i czy da się to jakoś łatwo naprawić?? Mam nadal gwarancję z komputronika - tylko czy wystarczy pójść do salonu z nimi czy trzeba wysyłać je do poznania?? Bo chyba gdybym musiał wysyłać to już lepiej wydać te 40-50zł na nowe..

Link to post
Share on other sites

jesli oddajesz na gwarancje to komputronik placi za przesylke kurierska.

a z taka drobnostka jak sluchawki to trzeba leciec do salony, zeby oni wyslali, czy za kazdym razem moge do nich zadzwnic i przyjedzie kurier?? Bo przeciez ot tak chyba nie przysla nikogo, ktoś by sobie mogl jaja robic przeciez..
Link to post
Share on other sites

zadzwon do salonu i zapytaj. rozumiem, ze nie kupowales online ( mialbys mozliwosc zlozenia reklamacji na ich stronie i wszystko zostaloby zalatwione bez potrzeby ruszania dupiny poza dom ). masz jakies radio w domu? sprawdz sluchawki najpierw.

Link to post
Share on other sites

wygrzebałem jakieś stare ruskie radio, które samo gra fatalnie to dzwięk wydawał się w miarę w porządku. Włączyłem Gothica 3 ZB, dźwięk zbliżony do takiego, jak powinien być ale niektorych elementow i tonow muzyki nie slychac. Muszę skądś skołować zapasowe i sprawdzic.

 

Kupowalem w salonie, a obecnie do najblizszego mam 50km ;)

Link to post
Share on other sites

Mam problem - dziś rano używałem moich słuchawek i działały bez zarzutu. Wyszedłem na dwie godziny z domu, zostawiając wpiętą wtyczkę od słuchawek (od mikrofonu wbudowanego w nie nie była wpięta bo nie używam go). Lapek pracował normalnie, jak wróciłem to działał bez zarzutów (jakby jakiś skok napięcia był to by go chyba spaliło ze słuchawkami) ale słuchawki już nie.

Kto został wtedy w domu? ;)
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

No by to licho... odebrałem wczoraj słuchawki i okazuje się, że wbudowany w nie mikrofon nie nagrywa dźwięku :( czy ja coś źle ustawiłem? Próbowałem i zintegrowanym rekorderem visti, i TSem i WMM i nic :) na 3 róznych kompach to samo :D zepsuty mikrofon?

 

edit:

 

Nie wiem jak ale udało mi się ustawić że działa..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...