Skocz do zawartości

Dziwne foldery na partycji niesystemowej+zepsuty kosz.


Recommended Posts

Witam

 

Jakiś czas temu utworzyły mi się 3 dziwne katalogi na mojej osobistej partycji, dziwne długie nazwy typu "2d65d15dcd16048cd2dd8f63a2a7", wszystkie mają taką samą zawartość, mianowicie:

 

podfoldery - amd64 i i386.

 

W jednym z folderów nie mogę się dostać do w/w folderów (amd64/i386 nie jest dostępny. Odmowa dostępu.) w dwóch pozostałych folderach i ich podfolderach taki sam zestaw plików jak podaję poniżej w screenie:

 

http://s4.postimage.org/ypuz9x1jv/pliki.jpg

 

Z tego co się zorientowałem są to jakieś pozostałości po service packu bodajże, z ich usunięciem poradził sobie program o nazwie Unlocker, wszystko ładnie, tylko jedynie zdaje się że przeniósł foldery amd64 i i386 do kosza, ważą po 0B i nie daje się ich ani usunąć z kosza (opróżnij kosz) a nawet przywrócić.

 

Czy jest jakieś ryzyko uszkodzenia systemu przez usunięcie tych folderów/plików? I jak uporać się z problemem kosza?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Tak są to pozostałości po SP albo aktualizacjach np. Office itp. ogólnie aktualizację, jeżeli wszystkie aktualizację masz zainstalowane prawidłowo to uruchom oczyszczanie dysku, zaznacz wszystko w tym tymczasowe pliki instalacji, oczyszczeni powinno je usunąć, jak nie to i tak bez problemu możesz je usunąć

Edytowane przez msvista
Link to post
Share on other sites

Tak są to pozostałości po SP albo aktualizacjach np. Office itp. ogólnie aktualizację, jeżeli wszystkie aktualizację masz zainstalowane prawidłowo to uruchom oczyszczanie dysku, zaznacz wszystko w tym tymczasowe pliki instalacji, oczyszczeni powinno je usunąć, jak nie to i tak bez problemu możesz je usunąć

Tak jak napisałem w pierwszym poście pliki usunąłem (tak btw duże problemy z tym były i dopiero aplikacja Unlocker dała radę), jednak dwa foldery amd64 i i386 zostały przeniesione do kosza i nie da się kosza opróżnić ani przywrócić (odmowa dostępu), próbowałem wyrzucić je z kosza tym samym programem którym je usuwałem z partycji, to jedynie te foldery zmieniły nazwę z amd64 i i386 na "Dd18" i "Dd21", ciekawe jest to że gdy próbuję za każdym razem je usuwać to zmieniają nazwę dodając jedynkę, czyli analogicznie "Dd18" zmienia się na "Dd19", Dd20", "Dd21". "Dd22" i tak dalej, nic nie mogę zrobić z tym.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...