Skocz do zawartości

Karta graficzna do 19 cali monitora


Recommended Posts

Szczypek - Masz fajny procek i sporo pamięci. ja bym polecił GeForce GTX560Ti. Będzie fajnie latało 60fps/s. Najlepiej weź jakiś niereferencyjny model to będzie cicho i chłodno. Jak byś chciał kręcić to i lepiej wtedy łatwiej będzie z niereferencyjnym modelem.

 

Pisanie, ze powyżej jakiejś tam karty do "małej" rozdzielczości jest bzdurą. Mocna karta dzięki temu będzie na dzień dzisiejszy oferowała wysoką wydajność, powiedzmy 60 fps kiedy słaba powiedzmy 35. Za rok ta mocna będzie oferowała 35 a słaba 20-25. Za dwa lata na mocnej 20-25 a na słabej totalny odjazd przy 10-15 fps :) Fakt rozdzielczość mniejsza niż 1920x1200 ale coś za coś. Sam mam GeForce GTX470 do CRT17" z 1024x768 i karta wcale tak bardzo się nie nudzi. A wydajność... w Crysis 2 w DX9 na max średnio 78fps (widełki 50-120fps) w 1024x768 i w granicach 25-40 (nie mierzyłem średniej) w 1920x1200. Lubię pograć na ładnych detalach ale zapalonym graczem nie jestem i lata do sklepu raz na rok po kartę nie mam zamiaru aby mieć jakąś tam wywindowaną rozdziałę. A mimo to kupiłem nie najtańszy sprzęt i przewiduję, ze 3 lata od daty zakupu będę grał na pełnych detalach. tak więc kupowanie mocnej grafu do "niskiej" rozdzielczości ma sens. Ale wtedy wypada mieć dobry procek aby grafa się nie nudziła. Jak będzie dobry procek z dobra grafą to 50 fps przy takim zestawieniu to mało :)

 

Pozdro :)

Link to post
Share on other sites

mam taki plan mogę zamienić płytę do cf i teraz bym kupił jednego 6870 a na gwiazdkę drugie. Czy było by to dobre rozwiązanie ?? i czy ten zasilacz pociągnie czy lepiej 700w będę robił oc procka i w luty kupuje monitor 24 cal

Jak nie przesadzisz z OC, to zasilacz "wydoli" ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...