Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Juarez - seria


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Gra średnia taka. Fajnie się strzela ale jakoś nie wciąga a bardzo. Tutaj grywalność mogła by być lepsza ale tragedii njie ma znowu. Po prostu średnia taka.

 

Grafika... też średnia i to mocno (jak na 2011r.). Generalnie ja mi to nie przeszkadza, bo mnie tam Quake 2 zadowoli ale w porównaniu do obecnych gier to jest ona do tyłu.

 

Lokacje zróżnicowane. I jakieś autostrady, lasy jak i miasto (L.A.). Możliwość jazdy autem.

 

Płynność... idealna. Mam stałe 60fps tak jak lubię (Vsync). Detale na full w 1024x768 bez AA i Aniso. Tu nie ma na co narzekać. Grafika nie jest pierwszej świeżości ale za to gra chodzi idealnie.

 

Chyba kolejna gra, która optymalizowali pod 16:9, bo jest dziwnie wysoko i dość wąsko... Już w FEAR 3 sprawdzałem, że po przełączeniu z 1024x768 na 1280x800 po bokach troch więcej było widać... ehhh... lenistwo programistów...

 

W sakli szkolnej dał bym 3+. Czyli gra zadowalająca ale bez rewelacji.

Link to post
Share on other sites
  • 11 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość usunięty

Na piratów nie czekamy, nie pobieramy wersji nieoryginalnych z torrentów czy z chomika. Akurat teraz są fajniejsze gry a ta... eeeee... po prostu... ja osobiście czekam na promocję ;)

Link to post
Share on other sites

Skromnie zapowiadana, chyba (?) tania w produkcji, a zaskakuje in plus na każdym kroku. Ładnie wygląda i za******a jakby odpalił Unreal 1 na Titanie. Niby prosty silnik, a co chwila da się zauważyć fajne szczegóły. Radocha ze strzelanin nieziemska. Za 40-50pln (na aukcjach) to grzech nie brać. Przypomina mi grę legendę...The Outlaws.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, gierka bardzo przyjemna. Grafika świetna, coś jak w Borderlands 2. Gra się wyśmienicie i te *****....e pojedynki 1 na 1. Opowiadania głównego bohatera w czasie gry, przypominają mi trochę te z  Max Payne 3. Fajny klimat i wciągająca akcja. Brawa dla twórców za tą grę.

Edytowane przez radek0406
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Painkiller na dzikim zachodzie. Grafika cell shadingowa. 680 siedzi na 850mhz przy grze odpalonej na max :] Czy polacy potrafią robić tylko bezmyślne siekanki ? Co to za ramka dookoła ekranu ??? Ode mnie 5/10.

Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłem na Normal i zacząłem grać drugi raz, na odblokowanym najtrudniejszym poziomie, bo chcę zobaczyć drugie zakończenie. Gierka strasznie wciągająca, ani razu nie czułem się znużony rozgrywką (jak to miało wiele razy miejsce w Crysis 3 czy ostatnim Metro). Polecam tą grę każdemu, bo pod każdym względem jest świetna :jupi:

Link to post
Share on other sites

Do oceny tej gierki trzeba przyjąć odpowiednią perspektywę. Gunslinger kosztuje na steam 15 euro, a metro 50 euro. Nikt nie robił Gunslingera żeby był konkurencją dla Metro czy C3. To szybko zrobiona i tania gierka, jest dziale arcade na XBL, a to też lekko o czymś świadczy. No i trzeba też być trochę fanem wild west żeby ją lubić. Przy tych założeniach myślę, że wyszło im BARDZO dobrze.

Link to post
Share on other sites

Giera jest zarąbista, grafika miała taka być i jej pasuje! :D jak ktoś gra tylko ze względu na grafe to życzę gl i hf -  to tak jak czytać gazetę przeglądając tylko obrazki.....ode mnie gra dostaje 8/10 bez dwóch zdań.

 

 

 

Poza tym kto mówił że gra przebije Metro LL?!?! ludzie!!!! nie porównujcie każdej gry do 1 tytułu, każda gra ma to coś w sobie...zresztą kto lubi postrzelać sobie ma okazje, a kto nie: PANEL STEROWANIA >> DODAJ,USUŃ PROGRAMY >> ODINSTALUJ CALL OF JUAREZ: Gunslinger :P i po temacie.

Edytowane przez maro0724
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...