Skocz do zawartości

Karta do 180zł??


Recommended Posts

polecam GeForce 8800 GTS 320MB w tej cenie nawet nówkę można dostać a karta naprawdę dobra, osobiście ją mam i po wykręceniu Athlona 62 4200+ na 2700Mhz (na rdzeń ofc) wycisnołem z niej wszystko ok 9000 pónktów w 3dmarku06 przy rozdzielczości 1920x1080 oczewiście w mniejszej rozdziałce wynik bendzie jeszcze lepszy

Edytowane przez Smoku86
Link to post
Share on other sites

szukaj kart z serii 8800/9800GT lub radeon 4850 jeżeli komputer ma być do gier

Jeżeli mowa o przeznaczeniu komputera to nie będzie on wykożysywany prze zemnie do gier lecz do programowania i robienia grafik w Photoshopie czy layoutów i oglądania filmów czasami.Grać na nim będzie brat czasami ale on woli na y560 siedzieć. Edytowane przez ProgShield
Link to post
Share on other sites

licytować nie zaszkodzi jak Ci się uda wyrwać nawet za 250 zł to będzie świetnie :D

 

Jeśli się nie uda to autorze celuj w GT 520 ma 29W maksymalnej pobieranej mocy (według producenta http://www.nvidia.pl/object/product-geforce-gt-520-pl.html )

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Budzetowy_GeForce_GT_520_oficjalnie-34360.html

 

Są też pasywne wersje tej karty :) do celów przez Ciebie przedstawionych będzie ona odpowiednia.

Edytowane przez Pasjonat
Link to post
Share on other sites

Jakieś 2 miechy temu widziałem aukcje na której gtx 460 HAWK nowy bo kilka dni miał (koleś pokazał paragon ze sklepu kupił go za jakieś 700 zł) poszedł za 460 zł .

 

Wszystko zależy od szczęścia i czy inne osoby za bardzo się na kartę nie napalą :P bo jeśli tak to można z aukcji dużo wyciągnąć.

Edytowane przez Pasjonat
Link to post
Share on other sites

Co do pasywnego chłodzenia to odpada bo już raz popełniłem ten błąd a aukcje znalazłem jak była cena 100zł ;p ale poszukam jeszcze trochę bo mogę kupić GT 240 -180zł lub Gt 430 w tej samej cenie na miejscu i szukam alternatywy jakiejś w sieci.

Link to post
Share on other sites

Hmm... musiałbyś poszukać jakiegoś ATi 4850, GF 8600/9600... nic więcej nie znajdziesz :P

Za 180zł takie starocia? Ja miesiąc temu sprzedawałem prawie nową używaną 2 tygodnie GTS250 za 150zł i nie było chętnych,ledwo się sprzedała.

Na 8800gt nawet nie patrz bo są już stare i strasznie się sypią,jak już to 9800gt.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...