Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Nie zapominając o gościu który mimochodem przejął na kilka minut prawa admina i co lepsze skorzystał z tego przywileju %-)

 

A sevae to wiadomo, mistrz SPAM kamuflażu :D a po głębszym istne zwierze...

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

W ogóle kiedyś to były tutaj niezłe jaja. Teraz kilka osób już się nie pokazuje (w sumie jeden to dobrze, że odszedł od BMK, cieć dał mi tygodniowego bana za jeden wulgaryzm i jeszcze się przy tym pomylił - dostałem perma).

Edytowane przez matej
Link to post
Share on other sites

Nie ma ryzyka nie ma zabawy, od tego czasu sporo się zmieniło i jest większy luz. Kiedy ostatnio ktoś wyrwał baniaka ?! albo dożywotnią banicje. Ja już się nawalczyłem o wolność i demokrację na BMK, w zasadzie nic tu już po mnie i niech tak zostanie.

 

<pozdro>

Edytowane przez emdziej
Link to post
Share on other sites

Pamietam jak sie rodzilem na BMK to jeszcze byla stara ekipa BMK ;) Tutaj rok temu byl wiekszy rozpierdol niz teraz ma ROJO na swym kanale :D Potem znikali wszyscy na inne fora itp. teraz z karczmy to chyba tylko nazwa zostala...

Link to post
Share on other sites

Nie zapominając o gościu który mimochodem przejął na kilka minut prawa admina i co lepsze skorzystał z tego przywileju

Kiedyś był bug w panelu moda, wszyscy mieli uprawnienia, ale tylko ja z nich skorzystałem i pokopiowałem pare tematów tu i tam :D

 

A potem udawanie greka, że to żart, że ja nie chciałem, itd. :P

Link to post
Share on other sites

A no właśnie zeratula brakuje. Zawsze pilnował żeby nikt przed 22 nie pisał w karczmie ;) Strasznie brakuje mi też pewnego admina(wiecie o kogo chodzi) :/ Zawsze był łaskawy dla tych, którzy zasługiwali na bana, BA ! Tak im to wytłumaczył, że Ci więcej nie robili szamba z tematów.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...