Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

witam wszystkich po dość niekrótkiej przerwie...

w ramach rekompensaty - dla pełnoletnich - kolejka czego sobie zażyczą

dla niepełnoletnich - miałem pomysł, żeby zaproponować Wam zmywanie naczyń, ale chyba się nie zgodzicie, więc kolejka wszystkiego co se zażyczycie, ale jedna zasada - żadnego alkoholu, piwa bezalkoholowego i innych napoi wyskokowych...

@darek11

koszty to z premii mi przytniesz...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Z lektur to tylko "chłopców z placu broni" przeczytałem a na streszczeniu "wertera" to nawet maturę napisałem... zdałem :lol:

a jak już szkołę skończyłem to się za Wiedźmina zabrałem ale nie skończyłem bo ostatni tom był jak dla mnie zbyt nudny... trzeba będzie dokończyć kiedyś bo 6 tomów przeczytać i poleć w połowie siódmego to wstyd normalnie :lol:

Link to post
Share on other sites

@kowdipapo

żaden antybiotyk tylko czosnku się nażryj, mlekiem z miodem i masłem popił, na ból gardła łyżeczka rektyfikowanego i jazda do łóżka...

ja bym tak zrobił, ale jeśli nie zechcesz to pozostaje mi tylko życzyć Ci szybkiego powrotu do zdrowia

 

co do lektur to z takich więksiejszych cegiełek...całość "Krzyżaków" przeczytałem, Wertera mi się nie chce (choć gość od polskiego mówi, że niedługo będziemy omawiać)

z własnej woli i poczucia patriotyzmu przeczytam w tym roku szkolnym "Pana Tadeusza"

no i mam na koncie oczywiście inne (nie)przeczytane lektury, ale cegiełek nie było (chyba, że "W pustyni i w puszczy", ale to dawno, podstawówka, więc chyba się nie liczy

jeśli o inne książki chodzi to całość "Harry'ego Pottera" i pierwsze (niezmiernie ciekawe) 147 stron "Potopu" zaczęte jakieś 5 lat temu :lol:

 

pozdrawiam wszystkich

Link to post
Share on other sites

Zeratul, mam taki od Babci mix: miód/cytryna/czosnek i chleje to hektolitrami, ale poki co juz tydzien sie mecze z chorobskiem. Musze wspomoc to antybiotykiem niestety.

 

Potop niedawno mieliśmy. Przeczytalem 1. tom w dwa dni, potem wymiękłem :lol:

 

Edit:

Ja znałem Wodko ma w tej wersji:

http://www.youtube.com/watch?v=r00xoW6y55I \

 

 

A niedlugo z kumplem jak uda sie nam zalatwić jakś salke w szkole albo gdzies do grania to zmyślimy troche mocniejszą wersję tej piosnki :lol:

Link to post
Share on other sites

Babci mix: miód/cytryna/czosnek

a teraz zastanów się, czemu 40 lat temu w polsce długość wieku była krótsza niż teraz jest??

 

Podpowiem - leków nie mieli.. Nie leczone choróbsko może zrobić więcej złego niż tydzień antybiotyków jeśli ktoś się boi o żołądek.

 

taki "mix" to profilaktycznie a nie żeby się leczyć..

Link to post
Share on other sites

Bo nie bierze się coś tam tylko antybiotyk. Już ja raz miałem styczność z takim "konowałem" - źle się czułem ale nie wiedziałem sam dobrze co boli itd ale widać było że mnie coś "bierze". Ale on mnie odprawił z kwitkiem, żeby "zobaczyć" co z tego będzie. Dwa dni później miałem prawie 40 stopni i trzeba było mnie prowadzić do lekarza bo nie byłem wstanie ustać na nogach.

 

kowdipapo - ten link co wrzuciłem to jest wersja oryginalna, byłem nawet na dwóch weselach co grał ten zespół ale był średnio :lol:

Link to post
Share on other sites

a teraz zastanów się, czemu 40 lat temu w polsce długość wieku była krótsza niż teraz jest??

Dlatego że służba zdrowa kulała (nie twierdze ze jest dobrze) ale gdybym urodził sie 40 lat temu to nie dożył by obecnego wieku, bo wtedy to bym nawet na głupie zapalenie wyrostka umarł.

Link to post
Share on other sites

@kowdipapo

mam na kompie trochę przyśpiewek weselnych...

mimo nazwy to na takie wypady są chyba jak znalazł, chociaż nie odważę się ich tutaj wrzucić...

chyba, że Pan "Zielony" obieca, że co najwyżej je wytnie...

tak czy inaczej - dzisiaj to mi się już nie chce

a tak w ogóle @Daro

znasz może "13 Księgę Pana Tadeusza" :lol: bo tak kontempluję pomysł wrzucenia jej i czegoś podobnego ("Baśń o 3 braciach i królewnie") do tematu "Tylko od 18 lat" i się zastanawiam, czy skoro Ramstein (czy jak ich się tam pisze) przeszedł, to czy za to by mi się nie oberwało

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...