Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

a wczoraj :

 

Wszystko się tak naprawdę z domu wynosi @rotorek, choć i poukładanie w głowie swoje robi. Ja wierzę i się tego nie wstydzę. Żal mi ludzi którzy ostentacyjnie noszą się z tym że wierzą lub nie wierzą. To ich sprawa. I rydzykowe mochery (swoją drogą fałszywe) jak i ateistów wpierniczających mięso tylko w wieli piątek potępiam.

Ekhm. Ja tego nie napisałem.

Link to post
Share on other sites

Maly offtop zrobie..

 

Jesus Christ... W czwartek juz mam zajecia;(

zechcesz jaśniej się wysłowić :rotfl:

 

EDIT

kontynuujcie dyskusję, ja gdzieś po 23 pewnie wpadnę jednego posta napisać i na dzisiaj ze mnie zapewne starczy...

Link to post
Share on other sites

Ekhm. Ja tego nie napisałem.

 

sorry i poszla edytka :?:

 

 

------------------------

 

zebym dlugo nie szukal to kto wczoraj pisal o ostentacyjnym obnoszeniu sie z wiara ??

 

To w koncu wierzysz w Boga czy to co zostalo przedstawione przez koscioł ??

 

Wierzysz bo tak Cie nauczono, przy okazji nauczono wierzyc w " Boga Chrzescijan " ??

 

Mi sie zawsze wydawalo ze wiara to kwestia spojrzenia na otaczajacy swiat i proba jego wytlumaczenia, a nie wybieranie sposrod ilosci dostepnych dowodow popierajacych dana teza.. bo w sumie wedlug Ciebie buddy nie bylo, ale co najlepsze Jahwe tez nie istnieje czyli w sumie Jezusa tez nie ma jako jego syna bo judaizm wykresliles bo tam tez nie ma dowodow tak "dobitnych" jak u katolikow/chrzescijan..

 

-----------------------------------------------------

 

W takim razie jak powstał swiat wedlug Ciebie ??

 

------------

 

ja wlasnie dzisiaj zaczalem :rotfl:

Link to post
Share on other sites

@studencikus

Jahwe bywa utożsamiany z Bogiem...

świat został stworzony wedle tego, co mówi Księga Rodzaju

o dowodach wspomniałem przy okazji odpowiadania na Twoje pytanie związane ze słusznością wiary...skoro są dowody na istnienie Jezusa, tzn chrześcijaństwo jest religią prawdziwą, bo ma sens; nie jest to tak wymyślone jak np. w przypadku islamu (być może to kwestia tego, co się na historii zasłyszy, ale islam wymyślił Mahomet w oparciu m.in. o judaizm i chrześcijaństwo...

po 23 coś może jeszcze napiszę, na razie się z forum urywam

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jahwe bywa utożsamiany z Bogiem...

poczytaj wiecej moze zanim zaczniesz pisac o swojej religii...

 

nie jest to tak wymyślone jak np. w przypadku islamu (być może to kwestia tego, co się na historii zasłyszy, ale islam wymyślił Mahomet w oparciu m.in. o judaizm i chrześcijaństwo...

a chrzescijanstwo przez " dwunastu apostolow "..

 

świat został stworzony wedle tego, co mówi Księga Rodzaju

To Adam i Ewa mieli dwoch synow, jeden zginal z reki drugiego to przyszedl na swiat trzeci.. po czym adam i ewa mieli jeszcze innych synow i corki.. takze jestesmy kazirodczymi potomkami co genetycznie nam mowi ze nie zyjemy od dawien hoho dawna...

 

 

Poza tym czytales ksiege rodzaju / biblie ? Bo to ze Jahwe jest utozsamiany z chrzescijanskim Bogiem to .......

Link to post
Share on other sites

Apropo picia... Ciekawe co w tym roku wymysla... w zeszlym roku w akademikach hitem byla arbuzianka , 2 lata temu gazowana wodka na bazie czeskiego spirolu i napoju 3 cytryny , a trzy lata temu winopodobny napoj musujacy marki michael z biedronki:D

 

@rotorek wg wszelakicvh dogmatow religii mono i politeistycznych najwyszsze bostwo zazwyczaj bylo ponad wszystkim i od zasze ... w chrzescijanstwie tez , Bog jest , byl i bedzie...

 

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI !!!

Link to post
Share on other sites

ja mam tylko jedno pytanie - kto stworzył boga? :rotfl:

chrzescijanstwo ? :?:

 

 

Apropo picia... Ciekawe co w tym roku wymysla... w zeszlym roku w akademikach hitem byla arbuzianka , 2 lata temu gazowana wodka na bazie czeskiego spirolu i napoju 3 cytryny , a trzy lata temu winopodobny napoj musujacy marki michael z biedronki:D

kryzys jest : Mustaki w dlon ! :?:

Link to post
Share on other sites

jakkolwiek by się nie zwał dla obojętne którego wyznania ;-)

masz wroga to latwiej swoja racje wytlumaczyc :?:

 

ciekawe czy w innych galaktykach też rządzi :rotfl:

No czy Ty w Boga nie wierzysz ? Pewnie, ze nie wiadomo :?:.. ale jesli sprawdzic dokladnie calun to pewnie jakies mapy innych galaktyk sie znalazly :P

Link to post
Share on other sites

temat niezwykle ciekawy jest z tym stworzeniem świata i ogólnie

co do Jahwe...może źle się wysłowiłem, ale w Księdze chyba Wyjścia (tam gdzie Gorejący Krzak) padają słowa Boga - "Jestem, który jestem" co o ile pamiętam na hebr. tłumaczone jest jako "Jahwe"

Księgi Rodzaju nie czytałem, całej Biblii też nie, przyznaję szczerze, że nie jestem wybitnym znawcą ani Pisma Świętego, ani religii, dlatego też łatwo jest mnie "zagiąć" w temacie, ale zważając na fakt, że jest to coś duchowego, niepojętego itp. - poniekąd błędem jest próba takiego doszukiwania się takich - nazwijmy to - niedociągnięć i ich interpretacji

poza tym w Biblii nie wszystko zostało zamieszczone...

no i chrześcijaństwo nie zostało stworzone przez 12 apostołów...

na mnie już czas, jutro mam ciężki dzień w szkole, więc trza się trochę wyspać

chętnie poczytam to, co jeszcze napiszecie w debacie o religii, ale odpowiem dopiero jutro wieczorową porą (czyt. po otwarciu Karczmy)

a natenczas ogłaszam wszem i wobec, że Karczmy nie zamykam, gdyż jakieś ludzie się po niej jeszcze szlajają :rotfl:

pozdrawiam wszystkich i dobranoc

 

P.S.

zasady wychodzenia jako ostatni takie jak do tej pory

Link to post
Share on other sites

Chociaz dzieki bezinteresownosci kolegi savae ktory to udostepnil na forum schemat domowego destylatora mysle ze Mustaki nie zadomowia na dlugo pod strzechami domów studenckich.

 

byw. jestem na końcowym etapie konstrukcji prototypu tegoż urządzenia , jednak nabycie umiejętności posługiwania się migomatem i szlifierką kątową nie poszły w las:)

Link to post
Share on other sites

temat niezwykle ciekawy jest z tym stworzeniem świata i ogólnie

co do Jahwe...może źle się wysłowiłem, ale w Księdze chyba Wyjścia (tam gdzie Gorejący Krzak) padają słowa Boga - "Jestem, który jestem" co o ile pamiętam na hebr. tłumaczone jest jako "Jahwe"

Księgi Rodzaju nie czytałem, całej Biblii też nie, przyznaję szczerze, że nie jestem wybitnym znawcą ani Pisma Świętego, ani religii, dlatego też łatwo jest mnie "zagiąć" w temacie, ale zważając na fakt, że jest to coś duchowego, niepojętego itp. - poniekąd błędem jest próba takiego doszukiwania się takich - nazwijmy to - niedociągnięć i ich interpretacji

poza tym w Biblii nie wszystko zostało zamieszczone...

no i chrześcijaństwo nie zostało stworzone przez 12 apostołów...

na mnie już czas, jutro mam ciężki dzień w szkole, więc trza się trochę wyspać

chętnie poczytam to, co jeszcze napiszecie w debacie o religii, ale odpowiem dopiero jutro wieczorową porą (czyt. po otwarciu Karczmy)

a natenczas ogłaszam wszem i wobec, że Karczmy nie zamykam, gdyż jakieś ludzie się po niej jeszcze szlajają :rotfl:

pozdrawiam wszystkich i dobranoc

 

P.S.

zasady wychodzenia jako ostatni takie jak do tej pory

 

 

dobrej nocy i wiecej o swojej religii poczytaj, a o innych tez sie przyda :?:

 

ktorys z Bogow z Toba :?:

 

i niech moc bedzie z Toba :P

 

 

Zamykam ;)

 

A jak ktos wejdzie to bedzie wlamywaczem :/

 

pozdro i raczki na kolderke !!

Link to post
Share on other sites

otwieram drodzy Państwo :!:

Gospodarza zapewne dzisiaj nie zobaczymy, pisał na mi na gadu, że zdechły prawie jest (czyt. wykończony fizycznie)

ja też zaraz znikam, bo mam trochę biologii do nauczenia się na jutro na sprawdzian, ale I'll be back :rotfl::?:

pozdrawiam i życzę udanej nocki

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...