Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Nie, iP4 to dla mnie syf ze względu na cenę. W iP nie wymienię batki bez jego rozwalania, nie dołożę pamięci itd. Gdybym miał kasę to może zmieniłbym zdanie, ale mi szkoda 4-rech kafli. Zostanę przy PSP.

 

 

 

EDIT: JA spadam, bo spałem ostatnio jakieś 3 godziny. Tak to jest jak się nie śpi do 5-tej :wariat:

 

 

Peace :D;):D:D:zamykamy::zamykamy::zamykamy:

Link to post
Share on other sites

jest ktoś jeszcze :zamykamy: ja zapomniałem sobie przerwę zrobić :zamykamy::P:wariat::P:D:P

pozdro

 

EDIT

ja się zwijam, branoc ludzie :zamykamy:

mam przeczucie, że ten krab gdzieś pod stołem zasnął i koło 5:00 się obudzi, ale mimo wszystko pac: ;):D:D:P

Link to post
Share on other sites

NIe wiem kto tu jeszcze siedzi :D ale o może to was zainteresuje... http://audio.x.pl/audio/audiovoodoo/ Bo mnie osobiście już głowa boli od wszystkich speców od audio na różnych forach i portalach ( nie tylko audio )

Pozdrawiam :D

 

Eh no to sprzątam ze stołów i zamykam drzwi :zamykamy:;)

Link to post
Share on other sites

Ponieważ dziś dzień wyjątkowy (w zasadzie taki jak co roku :) ) to zapewne wiele osób szybciej się zmyje z domów na jakieś....no dobra, nie wnikajmy na co :)

Jako viceGospodarz Karczmy PRR chciałbym złożyć wszystkim tutaj przebywającym jak i tym, którzy o tym miejscu nie wiedzą wszystkiego najlepszego, zdrowia, pomyślności....oj nie będę się z tym chrzanił - Wyje :o nie szczęśliwego Nowego Roku :!:

Karczma jak zwykle otwarta od 22:00, wbiłem tylko wcześniej przylepić to ogłoszenie, bo może mnie później nie być :)

Pozdrawiam, najlepszego, zeratul

Link to post
Share on other sites

RAKU i reszta pewnie już siedzi obrzygany w kącie, wiec tego

Młody, tak robiłem na imprezach jak miałem 5 lat, teraz to kultura, zesrałem się tylko na didżeja :)

najlepszego gady, smarki i tym podobne wydzieliny koziego podogóna :)

 

 

:?

:o

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...