Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

i co dzisiaj znowu rekordowe pustki będą :P

bo ja zaraz też się ulatniam

 

TB nie rob tu syfu, od tego sa inne fora.

co prawda to prawda, upraszam serdecznie o nie SPAMowanie w tym temacie

a jak już to ma być SPAM (bo cały temat jest SPAMerski) to niech to będą posty na jakimś normalnym poziomie

pozdrawiam

 

EDIT

zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią - ulatniam się

wpadnę pewnie jutro, bo mam nadzieję szybko zasnąć (zmęczony jestem tym przeziębieniem)

ostatni oczywiście zamyka a ponieważ widzę, że coponiektórzy się jeszcze po lokalu szlajają to mówię wszystkim dobranoc i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

sory panowie, pakowalem sie i zanim sie skaplem juz po 22 ;/ jutro jade na 3 dniowa to idem sie spakowac do konca i wracam :P

 

PS WIELKA PROSBA

 

NIE BEDZIE MNIE OD JUTRA DO SRODY WIEC NIE BD UMIAL OTWIERAC, ktos chetny na moje kluczyki do drzwi na ten czas?

Link to post
Share on other sites

Nie pamietam ino z jakiego to filmu było

Nie czasem gdzie gral ten francuz z nosem taki dlugim, gdzie mial swojego glupiego giermka i przeniosl sie do przyszlosci zeby uratowac kochanke swoja? jakos tak to bylo chyba.

 

Dostane ten rumianek czy nie

Od 10 minut jest na ladzie! ;)

 

@TB - oducz sie pisania posta pod postem, bede je kasowal, tutaj sie posty edytuje!

Link to post
Share on other sites

Darek, po prostu nie pamiętam. Możliwe że z tego ale pewny nie jestem. W każdym razie tak mi sie przypomniał ten tekst jak pytałeś o te klucze ;)

 

Tyle osob było w temacie a napisało tak mało. Zdecydowanie potrzeba więcej ludzi na tym forum!

Link to post
Share on other sites

Panie Gospodarzu...chyba ci premię utnę :!::P

o mnie zapomniałeś, że mogę otwierać Karczmę ;)

po prostu widziałem, że jesteś na gg to dałem se spokój

@kowdipapo

jak otworzysz Karczmę przede mną to wylatujesz z tej funkcji...a jak ja się spóźnię 5 min i otworzysz to masz premię (a jaką to się jeszcze zobaczy :D )

no i tak w ogóle to ja na razie też lecę, ale jeszcze tej nocki tu pewnie wpadnę

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

o mnie zapomniałeś, że mogę otwierać Karczmę

po prostu widziałem, że jesteś na gg to dałem se spokój

tez cie na gg widzialem, ale bedzie lepiej jak dwie osoby w imieniu gospodarza beda sie scigac o otwarcie dzwi, mam nadzieje ze nie wyszklicie jej :D bo komus z premi odetnie sie. I panie Z, prosze nie czuc sie urazonym, czuj sie w te 3 dni jak ja, ale druga osoba bedzie musiala otworzyc, ty moje klucze juz podrobiles wiec nie dostaniesz ;)

Link to post
Share on other sites

@darek11

ja Ci dam odcinanie z premii... ;):D:P

a klucze nie podrobiłem tylko wziąłem drugi komplet co z zamkiem razem dali

pozdrawiam

 

EDIT

zapomniałem napisać, że na mnie już czas...

jutro szkoła, więc trza raniej wstać, więc i wcześniej się położyć...

dobranoc wszystkim i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...