Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

eh, dawno spać powinieneś :]

 

edit:

marudzą mi tu o przepis na chipsy... eh :)

 

więc tak

 

sposób 1:

gotujemy ziemniaki w "mundurkach" (znaczy nie obierając ich)

studzimy

kroimy w cienkie plasterki, ale taki by się ziemniaki nie rozsypywały (dobrze jest ziemniaki podgotować ale nie rozgotowywać, ja gotuję ok 20 min)

rozgrzewamy na patelni olej i na dobrze rozgrzany wrzucamy plasterki ziemniaków (tak żeby się nie połamały)

smażymy na bardzo rozgrzanym oleju aż się zarumienią

na ostatnie 5 min smażenia można dodać do oleju przypraw lub czosnku (dowolnych)

 

koniec :P

 

sposób 2:

surowe ziemniaki kroimy w bardzo cienkie plasterki (żeby były przezroczyste)

wrzucamy na rozgrzany olej

pod koniec dodajemy przypraw

smażymy ok 10 min

 

koniec :P

 

pierwsze są bardziej chipsowate, drugie bardziej miękkie (choć zależy jak przysmażymy)

oleju musi być tyle by przykrywał ziemniaki

polecam trochę poeksperymentować z czasem smażenia, grubością i przyprawami :)

Link to post
Share on other sites

Tak właściwie to HD202 wymiatają. Creative i ich słuchawki śmierdzą. Albo senki są naprawdę dobre, albo to zasługa PSP.

 

WHEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!

 

http://www.tuwroclaw.com/fotogaleria,no ... 7-566.html

 

Pierwszy szkodnik dla wrocka zrobiony! Będzie przed gwiazdką!

 

 

EDIT: Zamykam i idę w kimę, bo nikogo ni ma. Ucieszył mnie ten pierwszy szkodnik to dowód na to, że jednak warto czekać i patrzeć na rdzewiejące torowisko...

 

Branoc :wariat:

Link to post
Share on other sites

Mi przeorali trochę ścianę i mam nowe gniazdko w ścianie całe szczęście, bo to nadtynkowe było okropne. Neutrala też już mam... Na niepocieszenie CM zdechł chyba, bo jak teraz podłączyłem fermiego częściowo na molexie to smiga aż miło. Quad na razie na 3.2, więcej mi nie potrzeba, Bc2 jest plynne. Nie wiem czy jakiś wpływ na zasiłkę może mieć brak neutrala, ale możliwe że przez to właśnie zdechł. W stresie równo 12V, czasem spada do 11.98V. W idle mam 12.09V Chyba jest dobry, na razie wsztrzymam się z wymianą skoro wszystko jest cacy. Może zbiorę sobie na drugą siostrzyczkę i będę miał parę :) Tak ogólnie to witam :tajniak:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...