Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Właśnie złapałem rozkmine, że z miłą chęcią wrzuciłbym coś do tematu "Pochwalcie sie zdjeciami! (Nie koniecznie swojej facjaty)", ale oglądając poziom zdjęć innych użytkowników siebie mogę tylko skwitować słowami: zero sprzętu i zero talentu :pajac:

Link to post
Share on other sites

Poszukałem czegoś w starych zdjęciach, zaraz wrzucę. A tu link do aukcji na której były zdjęcia z które moim zdaniem całkiem dobrze mi wyszły.

 

EDIT: Juggler - kable są nieco lepiej ułożone iż wtedy, zresztą od czasu robienia zdjęcia zdążyłem parę rzeczy zmienić

Link to post
Share on other sites

Poszukałem czegoś w starych zdjęciach, zaraz wrzucę. A tu link do aukcji na której były zdjęcia z które moim zdaniem całkiem dobrze mi wyszły.

całkiem całkiem

fajne ujęcia robisz :pajac:

pstrykaj sprzęt na białym tle (kartki papieru, prześcieradło) będą lepsze kolorki

 

edit:

i spadam do wyrka

dobranoc

Link to post
Share on other sites

Nie narzekam, to już mój drugi Modecom z rzędu (wcześniej miałem MC 500W) i problemów z nimi nie mam (MC wylądował w innym kompie). Volcano napięcia trzyma dobrze, ale podaje trochę wyższe niż powinien (ale to w odpowiednich warunkach można nawet uznać za zaletę :pajac: )

Link to post
Share on other sites

O Modecomie - o ile ktoś nie chce kłamać - wręcz trzeba mówić dobrze, ale dotyczy to tylko niektórych serii produktów, bo np. z Feelami też miałem do czynienia i nic dobrego o nich nie powiem.

 

BTW: Kiedyś ktoś podesłał link (do tematu "Złote myśli forum) z forum Asusa (chyba to było forum Asusa, ale ręki sobie uciąć nie dam) i właśnie jakiś "znafca" się delikatnie mówiąc zbłaźnił porównując serię Volcano z zasilaczami pokroju I-box'a

Link to post
Share on other sites

O Modecomie - o ile ktoś nie chce kłamać - wręcz trzeba mówić dobrze, ale dotyczy to tylko niektórych serii produktów, bo np. z Feelami też miałem do czynienia i nic dobrego o nich nie powiem.

 

racja ja mam mc premium 500 inarazie nie narzekam

 

eeeee.... to czyli volcano lepsze czy iboxowe zasilacze ciekaw jestem jaki majka zasilacz np. ps3 lub ibox

Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam do jakiej serii bliżej Premium - czy to było MC, czy Feel, więc się nie wypowiadam, ale jeśli ma komplet zabezpieczeń to pewnie będzie całkiem nieźle.

 

A tera czas spać, bo nie wiem jak ja jutro rano wstanę, dobranoc.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...