Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Voxcordi kolejka na mój koszt, bo od rodziny nasłuchałem się wiele opowieści o latach przed upadkiem "jedynego słusznego" ustroju i cóż mogę powiedzieć obiektywnie patrząc lepiej wtedy nie było (dla ogółu), ale osoby w twoim wieku mają co wspominać :sciana:

 

EDIT: Swoją drogą trochę dziwnie się czuję pisząc tego posta zwracając się per Ty.

Link to post
Share on other sites

Haha, a ja jutro nie ide do budy. Z tego co wiem to Dyrek tak zarządzil, a jak sie myle to trudno, jeden dzien szkoly mnie nie zbawi :sciana:

A tak na poważnie, ani ja ani brat nie mamy jutro szkoły. W środe próbna z matmy PP, pierwsza oficjalna :) Lajtowo, ostatnio ze skróconej próbnej matury z fizy PR (dostosowanej do okolo godziny czasu, niestety zajecia dod. z fizy za długie nie są bo nie ma czasu...) 80 % zdobyłem, co bylo najwyzszym wynikiem z osob, ktore to pisaly z mojej klasy :P

 

W ogole, powinienm chyba juz zaczac przerabiac setki zadan do matury majowej z matmy i fizy poziom rozszerzony, ale, kurcze, nie chce mi sie :/

 

Matura to bzdura...

 

Jedyne co, to jakos nie widze polskiego ustnego, bo nigdy nie lubiałem ustnych prezentacji danego tematu i zawsze mimo nauczenia sie gubiłem sie i słabo mi to szło :/

Link to post
Share on other sites

Kowdipapo - tej próbnej w środę ani trochę się nie boję, jak zajmie mi więcej niż godzinę to będę zdziwiony (zwłaszcza, że praktycznie wszystko jest w tablicach wzorów).

 

A do tych dwóch rozszerzeń faktycznie by się trzeba jakoś przygotować (zwłaszcza do fizy, bo tam tablice wzorów są strasznie biedne)

Link to post
Share on other sites

Ja raczej przed matmą nie czuję presji, ale to zasługa świetnej nauczycielki, która umie wytłumaczyć dosłownie wszystko, a osoby, które mimo wszystko nie rozumieją nie mają problemu zgłosić się i poprosić o ponowne wytłumaczenie.

 

No ale dość już siedzenia na dziś, zwijam spać - dobranoc wszystkim.

Link to post
Share on other sites

@Diana

Gdzieś pomiędzy 20 a 30. Chodziło o dobrą rundę, w której zdobyłem dwusetnego killa nożem, czyli złotą gwiazdę i order oraz drugą złotą gwiazdę za inną broń. Tak patrzę na screeny i widzę 20934.

 

Drugi screen - 22738 - druga platyna i stosowny order.

 

Trzymać się, idę spać. :sciana:

Link to post
Share on other sites

Ja spadam w kimono nigdy chyba się nie dowiem czemu k*rwa mam tylko 25 fps w BC2 nieważne czy stock, jakie stery itd. Ja windows się ładuje to dźwięk ścina. Ustawienia biosu nic nie dają. Mobo do kubła, lanparty? Co z tym jest? Zaczynam tracić siłe do tego złoma.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...