Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Oj ludzie wy się tu takimi za przeproszeniem "pierdołami" przejmujecie, a ja do końca listopada muszę wstępną bibliografie na maturę zrobić :sciana:

 

A tak na serio jak ja bym chętnie się cofnął do gimnazjum, albo już najlepiej do podstawówki - ach te błogie czasy czystego lenistwa... A po maturze będzie tylko gorzej...

Link to post
Share on other sites

Oj ludzie wy się tu takimi za przeproszeniem "pierdołami" przejmujecie, a ja do końca listopada muszę wstępną bibliografie na maturę zrobić :sciana:

 

A tak na serio jak ja bym chętnie się cofnął do gimnazjum, albo już najlepiej do podstawówki - ach te błogie czasy czystego lenistwa... A po maturze będzie tylko gorzej...

 

pff.. i kto tu się pierdołami zajmuje :/

ja w przyszły wtorek mam spotkanie z promotorem ws. magisterki i też trzeba coś przynieść...

o pracy już nawet nie wspominam :)

 

PS. aaa ide w BC2 zagrać :P

Link to post
Share on other sites

Ta BC2... niby też mam, ale mnie to jakoś nudzi, może dlatego że mam niski lvl i słabe bronie :)

No i ja w multi gram na minimalnych... :/ A nowy komp sie szykuje dopiero na wiosnę, tylko pytanie: Którego roku? :P:/:)

 

TTT tu wszyscy już duzi są, ale pewnie jest tu jakiś 15-latek, chodzący do podstawówki... Himer? :sciana:

Link to post
Share on other sites

Diana ja już w swoim życiu od strony technicznej poprawiałem 2 magisterki i pracę licencjacką, tak więc typowo zielony w tych sprawach nie jestem (a i wiem jak te magisterki były pisane).

 

A co do pracy to przez całe wakacje pracowałem jako magazynier/sprzedawca i byłem bardzo niezadowolony, że do szkoły musiałem iść (inna kwestia, że praca do stresujących nie należała).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...